Vyhledáváním bylo nalezeno 640 výsledků

Zpět na pokročilé hledání

Re: XIX.SRAZ 18-21.6.2026 - Račí údolí

Zdar, dorazím ve čtvtrtek snad někdy 16-17hod, teda aspoň takovej je plán, ale víte jak to chodí :lol: Budu se na vás těšit :-bay
od rastakvajanasta
středa 10 červen 2026, 20:32
 
Fórum: Plánované akce
Téma: XIX.SRAZ 18-21.6.2026 - Račí údolí
Odpovědi: 34
Zobrazení: 1882

Re: XIX.SRAZ 18-21.6.2026 - Račí údolí

peco díky :_OK:
od rastakvajanasta
neděle 10 květen 2026, 18:46
 
Fórum: Plánované akce
Téma: XIX.SRAZ 18-21.6.2026 - Račí údolí
Odpovědi: 34
Zobrazení: 1882

Re: Sraz 2026

Peco díky :_OK: Já také od čtvrtka, chatka nebo srub, je mi to jedno.
od rastakvajanasta
úterý 27 leden 2026, 16:37
 
Fórum: Plánované akce
Téma: XIX.SRAZ 18-21.6.2026 - Račí údolí
Odpovědi: 34
Zobrazení: 1882

Re: Sraz 2026

task píše:Já jsem pro . Předsraz ve čtvrtek v kempu v Kostelci ?


Já měl na mysli tu myslivnu, nebo jak se tam tomu říká... Měli jsme tam předsraz před Kostelcem. Byl to jen nápad, můžeme se klidně sejít rovnou v Račím ve čtvrtek.
od rastakvajanasta
čtvrtek 22 leden 2026, 21:34
 
Fórum: Plánované akce
Téma: XIX.SRAZ 18-21.6.2026 - Račí údolí
Odpovědi: 34
Zobrazení: 1882

Re: Sraz 2026

Hrochu to ubytování vypadá dobře, do Rychlebských hor / Jeseníků se rád podívám :_OK:

Dedo, v pohodě, snad ti vyjde čas zajet na sraz k nám.

Tasku, otázka do placu, když by byly ty Jeseníky, nedáme zase čtvrteční předsraz v Orlických, jako před pár lety? Bylo to tam bezvadný :D
od rastakvajanasta
čtvrtek 22 leden 2026, 15:18
 
Fórum: Plánované akce
Téma: XIX.SRAZ 18-21.6.2026 - Račí údolí
Odpovědi: 34
Zobrazení: 1882

Re: Sraz 2026

Jo Slovensko by bylo skvělý, aspoň bych se trochu svezl :)
od rastakvajanasta
neděle 18 leden 2026, 16:46
 
Fórum: Plánované akce
Téma: XIX.SRAZ 18-21.6.2026 - Račí údolí
Odpovědi: 34
Zobrazení: 1882

XIX.SRAZ 18-21.6.2026 - Račí údolí

Aktuálně ke srazu: Termín 18-21.června Pište zájem o ubytování a jestli budete od čtvrtka nebo od pátku . Ubytování zařizuje peca, sledujte jeho příspěvek níže . webovky kempu Račí údolí , poloha kempu - mapy.cz Nahlášení účastníci: peca ČT rasta ČT taskovi ČT (stan) alonso+syn PÁ vykoupil PÁ skicá...
od rastakvajanasta
pondělí 12 leden 2026, 14:03
 
Fórum: Plánované akce
Téma: XIX.SRAZ 18-21.6.2026 - Račí údolí
Odpovědi: 34
Zobrazení: 1882

Re: Výměna rozvoďáku

Peca díky za postřehy, může se někomu hodit.
od rastakvajanasta
neděle 03 listopad 2024, 14:02
 
Fórum: Vaše postřehy
Téma: Výměna rozvoďáku
Odpovědi: 77
Zobrazení: 138372

Re: dva v jednem

Zdar, já myslel, že koupíš italský kozy do stran, a místo toho si dovezeš toto :lol: Ale ne, je to krasavec :_OK: Nebylo by lepší to dát na veteránskou značku? Už bys nemusel s tupounama na STK ztrácet čas. Ale je otázka, jestli bys ho neztrácel zase někde jinde :lol:
od rastakvajanasta
úterý 26 březen 2024, 15:07
 
Fórum: Vaši miláčci...
Téma: dva v jednem
Odpovědi: 2
Zobrazení: 39130

PF 2024

Zdravím vespolek a všem přeju spokojený rok 2024 nejen v jedné stopě. Ať se vše daří a zdraví slouží!
od rastakvajanasta
sobota 30 prosinec 2023, 16:50
 
Fórum: Aneb co se nikam nevešlo - diskuse a další činnosti...
Téma: PF 2024
Odpovědi: 2
Zobrazení: 7716

Re: Nová NX500

Přesně jsem čekal, že zrecyklujou motor z malýho CBXka. Velmi tuctová a nezajímavá motorka, ale určitě řadě lidí dobře poslouží. S našimi starými 650 kladivy to má společné jen ta dvě písmena v názvu :lol: Těch 35 kW ve 2V řaďáku 500ccm je o ničem. Měl jsem možnost vyzkoušet v jiné moto a je tupý ja...
od rastakvajanasta
sobota 11 listopad 2023, 19:09
 
Fórum: Aneb co se nikam nevešlo - diskuse a další činnosti...
Téma: Nová NX500
Odpovědi: 2
Zobrazení: 6084

Re: Jaké používáte pneu..

Peca, dej si tam Michelin Sirac a máš klid :wink:
od rastakvajanasta
sobota 11 listopad 2023, 19:06
 
Fórum: Vaše postřehy
Téma: Jaké používáte pneu..
Odpovědi: 160
Zobrazení: 183616

Re: ložiska řízení

Právě jsem taky dokončil výměnu ložisek. Peca to popsal skvěle, takže ho nebudu v popisu opakovat. Praktický poznatek - dostat vnitřní kroužek spodního ložiska na trubku brýlí je opravdu hrůza! Nechápu, proč tam musí být tak ukrutně těsný spoj. Nahřívání ložiska ani mražení brýlí nepomůže. Trubku s ...
od rastakvajanasta
čtvrtek 09 červen 2022, 15:41
 
Fórum: Vaše postřehy
Téma: ložiska řízení
Odpovědi: 1
Zobrazení: 6054

Re: OKOLOKOMÍNOVKY

peca > paráda :_OK:
od rastakvajanasta
sobota 19 únor 2022, 22:18
 
Fórum: Česká Rebublika
Téma: OKOLOKOMÍNOVKY
Odpovědi: 89
Zobrazení: 231180

Re: Pružiny a olej v předních tlumičích.

Zdar peca. Koukám, jdeš na to věděcky. Já si hlavu nelámal. Nevím jak moc ti to pomůže, ale nalil jsem tam dle manuálu olej do automatických převodovek, konkrétně viz foto. Pruží/tlumí to tak nějak normálně, mně to vyhovuje :wink: Dle informací, co jsem dohledal, by to mělo zhruba odpovídat viskozit...
od rastakvajanasta
pondělí 31 leden 2022, 12:36
 
Fórum: Vaše postřehy
Téma: Pružiny a olej v předních tlumičích.
Odpovědi: 40
Zobrazení: 71281
Další

Zpět na pokročilé hledání