Hů is hů aneb-Kdo je Kdo?

Chování na tomto fóru, důležitá sdělení , REGISTRACE, apod. - čti zde.

Hů is hů aneb-Kdo je Kdo?

Příspěvekod Alfik » středa 22 říjen 2014, 11:58

Přátelé,
i když nerad,ale musím to říci.
Nepamatuju si,u mnohých z vás ani neznám jména,když znám jméno,nevím který obličej(chtěl jsem to napsat jinak :) komu patří,kolikrát by mě zajímalo i čím se daný člověk živí,jaké má jiné koníčky...
Pojďme si tu udělat takovou galerii fotek,říci pár slov o sobě,o koníčcích,práci,kdo kde bydlí(tady se nemusíte striktně držet adresy)Můžete i přidat krátkou povídku o vaší přezdívce(pokud má nějaký reálný základ)Můžete přidat i fota vašich poloviček,zviřátek a pod.
Souhlasíte?
Pokud samo nechcete,nemusíte sem vkládat nic.
Pro mods-necháme to tu,nebo tomu najdeme jinou,,kolonku"?
Díky,moderátor Alfik.
P.S.Fotku přidám,jen co se mi uvolní port na PC.
Uživatelský avatar
Alfik
Moderátor
 
Příspěvky: 857
Obrázky: 1
Registrován: úterý 16 září 2008, 13:10
Bydliště: okolí Knína

Re: Hů is hů aneb-Kdo je Kdo?

Příspěvekod Alfik » středa 22 říjen 2014, 12:56

A já tedy,jako iniciátor,začnu.
Jméno:Petr Tůma
Věk:46 (14.2.1968)
Bydliště:okolí Nového Knína
Pracuji:směnový mistr,tavič neželezných kovů(hliníku,který se neodstěhoval do Humpolce :lol: )ve firmě Aluhut,kousek od Dobříše.
Zájmy:tak samo motorka(i když teď už nemám Dominátora)lepím modely z papíru,geocahing,cestování.Moje oblíbená země,a země kde bych si asi dokázal představit žít a bydlet,je Itálie,zvláště pak Dolomity a jejich hory vůbec.No a pak je tu náš pes,se kterým se teď snažím nějak běhat.Teda běhá on,já se vozím na kole.
Rodinné poměry:jsem ženatý už drahně let(jak se říká-je to jak za vraždu)máme tři děti(dva kluky a holčičku-24,23 a 19)
Přezdívka:Alf neboli Alfik(Gordon Shamway).Stejně jako on,kdysi za mých trampských let(to mi bylo kolem 16-17 let)jsem pozřel kočičku(samo že netrpěla a bylo to v ohrožení života)Po letech kdy se mi říkalo,,kočkožrout"to přešlo na Alfa.
Nu a tu moje,,pracovní selfie"
Obrázek ještě z bývalé práce
Obrázek

No a kdyby byl někdo jooo zvědavý,tu je odkaz na moje rajče,kde si to může projet.
http://alfikov.rajce.idnes.cz/
:-bay
Uživatelský avatar
Alfik
Moderátor
 
Příspěvky: 857
Obrázky: 1
Registrován: úterý 16 září 2008, 13:10
Bydliště: okolí Knína

Re: Hů is hů aneb-Kdo je Kdo?

Příspěvekod rastakvajanasta » středa 22 říjen 2014, 13:31

Já myslím, že je to dobrej nápad Alfe :_OK:

Jméno: Honza
Narozen: 1986, rodilý šumavák
Současné bydliště: update! nově Příbramsko
Povolání: finanční účetní

Zájmy:

Na prvním místě je u mě motorka, začal jsem normálně, někdy ve 12ti letech na fichtlu, alias polním krosonýrovi. Od 15ti let, kdy jsem si udělal řidičák a pořídil prvního legálního mopeda, jezdím do dnešních dnů sezonu co sezonu nepřetržitě. Vystřídal jsem několik motorek, z nichž o jawách taktně pomlčím :lol: zato křivé slovo nemůžu říct proti bývalé východoněmecké produkci SImson/MZ - měl jsem od nich hned několik motorek. Obvzlášť MZ 251 ETZ byla skvělá, měl jsem štěstí na koupi a dostala se mi do rukou zánovní motorka (najeto 10 tis. km) a kvalitní prvovýrobní montáž nenapadená žádným kutilem byla znát, jela parádně a dodnes lituju, že jsem ji prodal :cry: .

V roce 2007 jsem pořídil Dominatora a mám jej dodnes. Při koupi měl najeto 60 tis. km a dnes má asi 125 tis. Přirostl mi velice k srdci, rok 2014 pro něj byla poslední sezona coby mého hlavního stroje, příští rok mu pořídím nástupce (ještě nejsem 100% rozhodnutý jakého), ale za žádnou cenu bych se ho nezbavil, zůstane v mé stáji a bude se postupně renovovat.

Mám i další zájmy - kytara, pěší turistika a truhlařina. Děkuji mé drahé polovičce, že mě v tom všem podporuje a že se také tolik nadchla pro ježdění na motorce.

902

903
Uživatelský avatar
rastakvajanasta
Moderátor
 
Příspěvky: 878
Obrázky: 40
Registrován: sobota 03 listopad 2007, 22:45
Bydliště: Příbramsko

Re: Hů is hů aneb-Kdo je Kdo?

Příspěvekod Alfik » středa 22 říjen 2014, 13:43

Podivajme na něj na pražáka...
Tak kytaru a truhlařinu bych u tebe nešanoval.
I mě přirostl Domik k srdci,ale já se ho zbavit musel,bohužel.A myslím že si ho jednou zase pořídím na takové to domácí ježdění.
Uživatelský avatar
Alfik
Moderátor
 
Příspěvky: 857
Obrázky: 1
Registrován: úterý 16 září 2008, 13:10
Bydliště: okolí Knína

Re: Hů is hů aneb-Kdo je Kdo?

Příspěvekod DEDO » úterý 30 prosinec 2014, 10:39

Tu je moje hlásenie :D

Meno: Michal Závodský
Dátum narodenia: 28.5.1972
Bydlisko: Žilina SK
Zamestnanie: Ozbrojené sily slovenskej republiky.Na funkcii starší automechanik-vodič.
Mojou pracovnou náplňou je udržiavať techniku bojaschopnú.Čo pri niektorých „ talentoch“ za volantom nie je celkom jednoduché.Popri tom musím samozrejme stíhať aj veškeré výcviky a taktiky ktoré si naši nadriadený vymyslia.
Záujmy: Aby mi nebolo málo tak sa vo voľnom čase venujem ešte airsoftu kde ako inak zúročujem tú taktiku :D .S tímovými kolegami máme aj založené občianske združenie na rozvoj branných aktivít mládeže.Potom je tam ešte geocaching a jazdenie na moto.No a nakoniec ešte posilňovňa.Človek musí držať krok z mladými,hlavne v robote.
Prezývka:Nakoľko som najstarší na rote,tak je jasné z čoho je odvodená. No a menom mi pomaly už ani nikto nepovie.

Obrázek

Obrázek

Obrázek
DEDO
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 130
Registrován: pátek 01 leden 2010, 15:07
Bydliště: Žilina SR

Re: Hů is hů aneb-Kdo je Kdo?

Příspěvekod Alfik » středa 31 prosinec 2014, 21:06

Tak super,další,,odvážlivec". Doufám že do srazu(který je ostatně za dveřmi)se ještě někdo přidá.
Uživatelský avatar
Alfik
Moderátor
 
Příspěvky: 857
Obrázky: 1
Registrován: úterý 16 září 2008, 13:10
Bydliště: okolí Knína

Re: Hů is hů aneb-Kdo je Kdo?

Příspěvekod Alfik » neděle 21 srpen 2016, 18:56

....a nic.... :roll: :?
Uživatelský avatar
Alfik
Moderátor
 
Příspěvky: 857
Obrázky: 1
Registrován: úterý 16 září 2008, 13:10
Bydliště: okolí Knína

Re: Hů is hů aneb-Kdo je Kdo?

Příspěvekod Alfik » středa 14 únor 2018, 17:45

Přátelé,znovu si pokusíme oživit Vaše nacionále.Pak se neznáme jmény a to bychom tedy po těch letech měli.
Tak do toho,nestyďte se,nechceme po vás žádná osobní data. :lol:
Díky.
Uživatelský avatar
Alfik
Moderátor
 
Příspěvky: 857
Obrázky: 1
Registrován: úterý 16 září 2008, 13:10
Bydliště: okolí Knína

Re: Hů is hů aneb-Kdo je Kdo?

Příspěvekod peca » středa 09 květen 2018, 17:11

Jak to že se toto téma nezobrazilo v aktivních, nebo že bych si teho v únoru nevšiml??
Su rád že v tym zapomínání jmen nejsu sám. Akorát oproti Alfovi mám o dost míň najeto (sorry :D ). Že ahoj, já su František Oprcálek, těší mě, otočím se a zas vím ho.vno :D
Příště udělám trika s véééélkýma ménama a sebefotků, místo občanky :D To se bude na 50. srazu hodit.

Toš já su teda Petr J. Bývám kůsek od Kyjova (okr. Hodonín) Jak říkal kamoš z Brna: u vás sů tí pauci a brůci že? Přezdívka Peca je samo od Petr, jak jinak. Vykulil sem se z matičky přímo na hlavičku na jaře l.p. 1984. Nosím brýle, mám asi 182cm, 80kg+- spíš -, krátké vlasy aj rozum. To už je jak v nejakej seznamce :D Svobodný, bezdětný, nezadaný, spokojený.
Dělám že dělám frézařa, CNC aby ste si nemysleli, snažíme se vyrábjat formy na plasty-kanystry, PET lahve, neco do aut,...
Mám to štěstí že je moje práca občas aj koníčkem, hlavně při fušování :D Jinak Moto, trošku kolo, pěší výplaze na ty naše čemoravské kopce, odpočinek v různých polohách,..??
Mám domino r.1993, bílo-šedé s podloženým plexi.
Kdybych si eště na neco zpomněl,...
1284 Já v miláškovi :)
Naposledy upravil peca dne pátek 11 květen 2018, 00:32, celkově upraveno 2
peca
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 358
Obrázky: 102
Registrován: sobota 04 červen 2011, 22:43
Bydliště: kyjovsko

Re: Hů is hů aneb-Kdo je Kdo?

Příspěvekod Alfik » středa 09 květen 2018, 22:19

:_OK: :_OK:
Uživatelský avatar
Alfik
Moderátor
 
Příspěvky: 857
Obrázky: 1
Registrován: úterý 16 září 2008, 13:10
Bydliště: okolí Knína

Re: Hů is hů aneb-Kdo je Kdo?

Příspěvekod task » sobota 02 červen 2018, 17:51

Task
Jmenuji se Radovan Sládek narozen 10.05.1971 .Věk 47 let.
Pocházím z Heřmanovy Hutě.Tj okres Plzeň-sever.
Současně žiji v Orlických horách obec Hláska.
Pracuji v Kostelci nad Orlicí ve společnosti Federal-Mogul Friction Products, a.s. na pozici seřizovače brousící linky.
Kde se vyrábí brzdové destičky.
Koníčky geocaching , jízda na kole a bruslích (jak v zimně tak v letě ).
Plavání , občas běh .
No a letošní zimu k tomu přibyli běžky a tury po hřebenech orlických hor.
No a hlavně jízda na motorce.
A rád čtu motorkářský cestopisy .
jinák vyučen mechanik-opravář
Uživatelský avatar
task
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 365
Obrázky: 11
Registrován: úterý 28 listopad 2006, 21:26

Re: Hů is hů aneb-Kdo je Kdo?

Příspěvekod Alfik » sobota 02 červen 2018, 18:31

:_OK: :_OK:
Uživatelský avatar
Alfik
Moderátor
 
Příspěvky: 857
Obrázky: 1
Registrován: úterý 16 září 2008, 13:10
Bydliště: okolí Knína

Re: Hů is hů aneb-Kdo je Kdo?

Příspěvekod skicák » úterý 21 květen 2019, 09:51

Skicák,
vlastním jménem Morávek Pavel,
narozen 15,09,1968 , bydliště Tanvald,
na motorce jezdím od 12 let do 18 na pionýru a pak na ČZ 175, pak byla menší pauza až jsem si pořídil znovu ČZ 175 - Cagiva, asi po roce jsem přešel na enduro Honda 200 MTX a pak už následoval Dominátor ke 40 narozeninám, potom jsem pořídil ještě jednoho Dominátora bez čísel do lesa, toho prvního jsem vyměnil po 4 letech za BMW 1150 Gs.
Kromě motorky a cestování víceméně jiné koníčky nemám, snad ještě hasičinu.
Mám strojní průmyslovku, prošel jsem sklářstvím a mezinárodní dopravou až jsem skončil zatím v gumárně, kde dělám velkého šéfa - bo někdo to dělat musí.
Zatím ženatý a dvě děti 29 a 26 let
Uživatelský avatar
skicák
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 36
Obrázky: 1
Registrován: úterý 15 září 2009, 14:48
Bydliště: Tanvald


Zpět na Přečti si...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron