Všechno nejlepší Dědku!

Odkazy na vaše miláčky na webu. Odkazy na vaše stránky s fotkama, prezentace, apod.

Všechno nejlepší Dědku!

Příspěvekod rastakvajanasta » neděle 08 červenec 2012, 13:20

Tak se to včera povedlo :) Až mě to dojalo, skoro slza ukápla :lol:

455
456

Děkuju ti Dědku za krásné svezení, povyšuju tě do veteránské hodnosti a přeju ti, ať ti v příštích sto tisících ropa chutná stejně jako doteď :hura: Za sebe čestně prohlašuju, že se vynasnažím nás oba neomotat někde kolem stromu.

457
Uživatelský avatar
rastakvajanasta
Moderátor
 
Příspěvky: 878
Obrázky: 40
Registrován: sobota 03 listopad 2007, 22:45
Bydliště: Příbramsko

Re: Všechno nejlepší Dědku!

Příspěvekod Alfik » neděle 08 červenec 2012, 15:29

Tak já taky dědkovi přeju vše nejlepší do dalších 10000000000 km a doufám že se potkáme na srazu.
Uživatelský avatar
Alfik
Moderátor
 
Příspěvky: 857
Obrázky: 1
Registrován: úterý 16 září 2008, 13:10
Bydliště: okolí Knína

Re: Všechno nejlepší Dědku!

Příspěvekod kajlak » neděle 08 červenec 2012, 20:14

a kdyz ho budes treba prodavat tak muzes napsat ze je to ulozenka a najeto par set km :D jinak at jeste dlouho slouzi :_OK:
Uživatelský avatar
kajlak
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 275
Obrázky: 5
Registrován: neděle 26 duben 2009, 19:19
Bydliště: mladec

Re: Všechno nejlepší Dědku!

Příspěvekod rastakvajanasta » neděle 08 červenec 2012, 21:25

Díky pánové.

Alfik> na sraze se sejdem jako vždy!

kajlak> já už ho nikdy neprodám, to by bylo něco jako prodávat psa... to zkrátka nejde, je to člen rodiny :wink:

wáca> jo, v 45.000km byla GO - ani nevím proč (dělal ji ještě předchozí majitel), pak jsem koupil Doncka já a motor se zdá být nesmrtelnej a k neutahání, olej nežere, benzínu málo prostě pohoda. Chronický problémy byly s karbem, ale to se taky dalo vyřešit. Jinak na podvozku, brzdách, kapotážích (...) je třeba při takovýmhle proběhu už trochu pracovat, zvlášť když se jezdí občas terén, ale nic překvapivýho. Nejvážnější závady co jsem řešil byla volnoběžka a startér.

Je to skvělá motorka :)
Uživatelský avatar
rastakvajanasta
Moderátor
 
Příspěvky: 878
Obrázky: 40
Registrován: sobota 03 listopad 2007, 22:45
Bydliště: Příbramsko

Re: Všechno nejlepší Dědku!

Příspěvekod peca » středa 11 červenec 2012, 17:49

To by byl blbý kdyby prodával novů mašinu nééé? :D
Taky přeju minimálně do dalších 0km vše nej.
peca
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 358
Obrázky: 102
Registrován: sobota 04 červen 2011, 22:43
Bydliště: kyjovsko

Re: Všechno nejlepší Dědku!

Příspěvekod pajagutsi » pondělí 04 březen 2013, 21:06

:lol: to je doják :cry: :_OK:
Uživatelský avatar
pajagutsi
 
Příspěvky: 36
Obrázky: 8
Registrován: čtvrtek 05 leden 2012, 11:45
Bydliště: Lanškroun

Re: Všechno nejlepší Dědku!

Příspěvekod rastakvajanasta » pátek 27 březen 2015, 20:49

948
949

Dnes jsem se rozhodl oživit netvora. Stál skoro 5 měsíců bez hnutí, tak jsem netušil, jestli se to vůbec povede. Hodil jsem do něj baterku, vyměnil ulomený zrcátko, izolepou přilepil ulomenej blinkr a začal startovat. Po asi deseti minutách přemlouvání (Yuasa je nej baterka! nechápu jak to mohla dávat bez jakýhokoliv náznaku vybíjení :w1/: ) začal Dědek slibovat :lol: mno z motoru lítali všichni čerti, mlátilo v něm, prskalo, skučelo... jako kdybych startoval dieselovou lokomotivu! Ale nakonec se nechal přemluvit a už vrčel :hura:

Dofoukl jsem na benzině kola a hurá se proskočit za město. Brzdy moc nebrzdily, volnoběh držel jen občas. Ale co je důležitý, když jsem dal motoru napít, tlačil zas koně na zadní kolo jako zamlada! :lol:

9. sezona v sedle Dominatora zahájena 8) I když bude pro Dědka jen krátká a symbolická, protože se ho chystám odhlásit, doufám, že nekdy v budoucnu vstoupí do té jubilejní desáté zrepasovaný, znovuzrozený, zkrátka v plné síle. Už se těším.
Uživatelský avatar
rastakvajanasta
Moderátor
 
Příspěvky: 878
Obrázky: 40
Registrován: sobota 03 listopad 2007, 22:45
Bydliště: Příbramsko

Re: Všechno nejlepší Dědku!

Příspěvekod rastakvajanasta » pátek 04 květen 2018, 11:52

Tak to tu trochu oživím, pro ty, které by zajímal můj prehistorický peklostroj. Po tříleté odstávce v Alfově garáži jsem si přivezl dědócha domů 8) Alf strašil, že nedává jiskru a nestartuje. Mno, dal jsem novou baterku, šroubkem na karbci nechal odtéct trochu 3 roky starýho benzínu, sytič, ťuk na start tlačítko a nestačil jsem čumět, chytil hned :lol: Jsou to nesmrtelný stroje, fakt. Ale vzhledem k celkově sešlýmu stavu a nedostatku času na renovaci už sháním novějšího Dominatora.
Uživatelský avatar
rastakvajanasta
Moderátor
 
Příspěvky: 878
Obrázky: 40
Registrován: sobota 03 listopad 2007, 22:45
Bydliště: Příbramsko

Re: Všechno nejlepší Dědku!

Příspěvekod Alfik » sobota 05 květen 2018, 12:07

Ty vole to si děláš prču?Tak já mám tři roky stroj v garáži,jezdím s autobusem a mohl jsem se proskočit po polích.Ale tak hlavně že to jde.Asi jsem na to šel špatně. :_OK:
Uživatelský avatar
Alfik
Moderátor
 
Příspěvky: 857
Obrázky: 1
Registrován: úterý 16 září 2008, 13:10
Bydliště: okolí Knína


Zpět na Vaši miláčci...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron