Muj dedek

Odkazy na vaše miláčky na webu. Odkazy na vaše stránky s fotkama, prezentace, apod.

Muj dedek

Příspěvekod Jaffa » pondělí 07 duben 2014, 19:04

Taky ukazu svyho dominatora. Sice jeste neni uplne hotovej, ale to nevadi:)
Je to uplne prvni rocnik jeste s kickstartem, koupil jsem ho v uplne original stavu bez jakyhokoliv uprav(akorat mel pro me z nepochopitelnyho duvody vyfuky z rocniku 2000)a mel dokonce jeste original pasky na stazeni kabelu k riditkum:), jel jsme pro nej 350km, kamsi ke Slovenskym hranicim, ale nelituju:) Dominatora jsem trochu odtucnil, hodil na nej masku z XL 600R, stejne tak budiky. Vyfuky jsem sundal a nahradil je svodem z XL 600(pasuje bez uprav uplne paradne) a koncovkou nejprve od Creptusu, ktera ale delala tak silenej kraval, ze to neslo vydrzet a nasledne od Leo Vince X3 s vyjimatelnou homologovanou vlozkou.. k tomu jeste KN filtr a bylo to potreba dotryskovat protoze se hrozne ochudila smes a strilelo to do vyfuku pri kazdym zaveni plynu, pomohla vetsi volnobezna tryska. Motorka znatelne ozila hlavne ve spodnich otackach, na dvojku se stavi na zadni :)
Dal jsem sundal original riditka a dal tam 28,6mm Renthaly z KTM, na ktery jsem zvyklej u SMC a je to mnohem lepsi, hlavne jsou to riditka co neco vydrzi a clovek je nemusi rovnat po kazdym odlozeni motorky na louce..
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Jaffa
 
Příspěvky: 58
Obrázky: 25
Registrován: pátek 15 duben 2011, 07:00

Re: Muj dedek

Příspěvekod kajlak » pondělí 07 duben 2014, 20:27

:_OK: dobry
Uživatelský avatar
kajlak
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 275
Obrázky: 5
Registrován: neděle 26 duben 2009, 19:19
Bydliště: mladec

Re: Muj dedek

Příspěvekod baklajz » pátek 02 květen 2014, 22:00

Je fakt pěknej, na svůj věk vypadá dost zachovale :w1/: Tak ať slouží a dělá radost.
Uživatelský avatar
baklajz
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 42
Obrázky: 52
Registrován: středa 16 říjen 2013, 08:14
Bydliště: Hostinné okr. Trutnov

Re: Muj dedek

Příspěvekod Chemik » pátek 02 květen 2014, 22:56

Možná trochu tupej dotaz: nebrání ten blatník nahoře chlazení oleje v rámu? Mám domino jen chvilku a sbírám rozumy :)
jinak pěknej kousek nábytku :_OK:
Chemik
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 11
Obrázky: 2
Registrován: neděle 20 duben 2014, 21:28
Bydliště: Plzeň-jih

Re: Muj dedek

Příspěvekod Jaffa » neděle 04 květen 2014, 08:31

no, branil... :) nemam zatim teplomer oleje, tak neposoudim jakej to je rozdil proti origo blatniku, ale na ruznejch forech jsem prave narazil na varovani proti temhle zvysenejm blatnikum u dominatoru, ze pak praskaj hlavy a tak podobne.. Takze jsem blatnik vymenil za nakej endurackej od Racetechu a ten ma tu zadni cast deravou a profukuje to behem jizdy na motor..

Jinak jsem toho teda udelal vic, dorazil mi zrepasovanej zadni tlumic a ted je to jezdeni uplna parada, stelovani utlumu funguje na jednicku. Vymenil jsem puvodni predni brzdovou z roku 88 za pancerovou od Hell, dal novy sintrovany desky, zrepasoval brzdovou pumpu i trmen a konecne to zacalo brzdit:) A jeste jsem dal o zub mensi retezovy kolecko a dominator zase ozil.. na 5tku se od 2500ot/min krasne plynule sbira, zadny cukani... vyplachem ho zvednu na dvojku na zadni bez spojky, pres nakej horizont i na trojku..

Obrázek
Obrázek
Jaffa
 
Příspěvky: 58
Obrázky: 25
Registrován: pátek 15 duben 2011, 07:00


Zpět na Vaši miláčci...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron