NX650 93" farba bermudy

Odkazy na vaše miláčky na webu. Odkazy na vaše stránky s fotkama, prezentace, apod.

NX650 93" farba bermudy

Příspěvekod Stano » pondělí 03 srpen 2015, 21:28

Zdravim Vas, od soboty som aj ja majitelom Domina. Zhanal som nieco jednovalcove vzduchom chladene a volba bola hlavne medzi Dominatorom a Freewindom. Volba nakoniec padla na Domina koli cene a tiez koli tomu ze v serii nema taky obrovsky chladic oleja ako Freewind. Domik ma zlate kolesa a prednu 21tku ktora vyzera zaujimavejsie ako dve rovnake. Moto bude cez zimu rozobrata striekana a prerabana na verziu Scrambler tak rozhodli spominane faktory.
Mal by to byt rok 1993, a mozno cca 60+tis km. Je v peknom stave, ma Hyperpro pruziny, ziadne praskliny na plastoch, kufor, a ziadna hrdza. Pred pred majitel sa o nu staral ako o lestenku, potom to kupil majitel ktory ju mal rok ale vedel len jazdit a nie sa aj starat. Podla toho to aj trosku pri kupe vyzeralo, nedostatok oleja, doma po vypusteni uz prepaleny, platnicky predne zjazdene skoro na kov a tiez jeho absolutna technicka nevedomost o motorke. Stacilo ked mi to prezentoval ako dvojtakt a nasledne bol velmi prekvapeny ze to je jednovalec stvortakt :w1/: .
Ale tak jasne ze nie kazdy ma motorku za milacika, niektory aj len ako prostriedok na odvoz.
Moto ma trochu zatecenu hlavu na co sa pytam v inej casti fora. Dam nastavit ventilove vole, nove pneu, platnicky, olej a filtre som uz menil.
Farba je to trochu neidentifikovatelna, neaka azurova, v technicaku zelena. Ale tak aspon je taky vesely. Beztak pojde do tmava ked z neho bude scrambler ak sa prerabka podari.
Inak co sa tyka chodu a vykonu, velmi sa to neda porovnavat s kamaratovou KTM LC640 :lol: ale zas Domik je ovela krajsi z hladiska nostalgie. Dufam ze bude sluzit

Obrázek

Obrázek
Stano
 
Příspěvky: 5
Registrován: pondělí 03 srpen 2015, 20:47

Re: NX650 93" farba bermudy

Příspěvekod Zvapi » pondělí 10 srpen 2015, 07:58

Vítej :-bay

Krásný Domino... Přeji hodně šťastných kilometrů a ať se přestavba vydaří :wink:
Uživatelský avatar
Zvapi
 
Příspěvky: 4
Obrázky: 5
Registrován: pátek 24 říjen 2014, 08:20
Bydliště: Jičín

Re: NX650 93" farba bermudy

Příspěvekod peca » pondělí 10 srpen 2015, 22:28

Kurňa to je aj škoda na přestavbu. Vypadá zachovale.
Od roku 93 se měnily kapotáže (integrované blinkry) já mám plasty vyrobené dle datumovek v tuším 11měs.1992 a už mám itegr.bli., tak je možný že je ten tvůj trochu starší.
Ať slůží.
peca
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 359
Obrázky: 102
Registrován: sobota 04 červen 2011, 22:43
Bydliště: kyjovsko

Re: NX650 93" farba bermudy

Příspěvekod Stano » čtvrtek 13 srpen 2015, 15:38

Je dost mozne ze bude starsi. Necudoval by som sa tomu ak je po buracke. Ale rozhodovsl u mna hlavne stav a cena ktora bola :_OK: Beriem to tak ze nie je problem padnut s motorkou ale problem je ked ju neda majitel do povodneho stavu. A tu ci su to vyfuky nadrz plasty alebo tlmice v perfektnom stave. A nic zohnute suchnute rozbite. Ale aby ste sa nezlakli nie som barbar a nebudem pri prerabke robitbziadne trvale zasahy do ramu ani nic podobne ziadne navarky a rezanie. A vsetko co dam dole aj odlozim pre buduceho majitela ak to nahodou budem predavat. Tak si moze spat z toho spravit dominatora. Najvacsi zasah bude zmena farby ramu inak vsetko len na dolozenych suciastkach.
Stano
 
Příspěvky: 5
Registrován: pondělí 03 srpen 2015, 20:47


Zpět na Vaši miláčci...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron