Splněný klukovský přání

Odkazy na vaše miláčky na webu. Odkazy na vaše stránky s fotkama, prezentace, apod.

Splněný klukovský přání

Příspěvekod baklajz » úterý 11 květen 2021, 23:57

Predstavuji vám další klasiku z mé kolekce.
Splnil jsem si velký sen z dětství. Dvěpade emzeta - to jsem ve svých moto začátcích vyslovoval - no, jako jméno nejhezčí holky...
Posledních pár let jsem ji hledal, několik jsem jich byl okouknout, ale byly to takový ty domácí kutilský překopaniny. Když jsem to už skoro vzdal, se najednou vynořila - nečekaně o dvě ulice vedle v našem městě. Starý pán na ní už pár let nevyjel a mě ani nenapadlo že jí ještě má. Je stoprocentně původní, bez větších oprav. Jen jednou padla a to hned v prvním roce (od výroby). Do dnes má v nádrži důlek. Její patyna je úžasná. A jede jak kule... Prostě DVĚPADE EMZETA
Tak Rasto - teď je řada na tobě. Já už ji mám!1363
Uživatelský avatar
baklajz
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 42
Obrázky: 52
Registrován: středa 16 říjen 2013, 08:14
Bydliště: Hostinné okr. Trutnov

Re: Splněný klukovský přání

Příspěvekod peca » středa 12 květen 2021, 10:00

Čááu. No rasta teď s tebů nebude chvílu mluvit :D
Pěkná :w1/:
peca
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 358
Obrázky: 102
Registrován: sobota 04 červen 2011, 22:43
Bydliště: kyjovsko

Re: Splněný klukovský přání

Příspěvekod baklajz » středa 12 květen 2021, 11:53

Čáu, nechám ho svézt a on změkne :D
Dík, přijedu s ní na sraz :wink:
Uživatelský avatar
baklajz
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 42
Obrázky: 52
Registrován: středa 16 říjen 2013, 08:14
Bydliště: Hostinné okr. Trutnov

Re: Splněný klukovský přání

Příspěvekod DEDO » čtvrtek 13 květen 2021, 08:52

Pekna masina Baklajzi. :_OK: Nieco mam na nej odjazdene. Nech dlho sluzi.
DEDO
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 130
Registrován: pátek 01 leden 2010, 15:07
Bydliště: Žilina SR

Re: Splněný klukovský přání

Příspěvekod rastakvajanasta » čtvrtek 13 květen 2021, 11:32

Baklajz dobře :!: Gratulace kamaráde, měl jsi velký štěstí. Jsem rád, že se ti zadařilo a přeju mnoho skvělých zážitků v sedle tohoto povedeného bajku :_OK:
S touto strojovnou jsem najezdil krásné kilometry, no už je to nějakých 15 let zpět, měl jsem ji moc rád. Slušný podvozek na české sinice, přední brzda po repasi jako oheň (kam se hrabe Dominator...) a velmi VELMI příjemný motor spolu s dobře poskládanou převodovkou (o které se nemohlo české třiapůli ani zdát). Tenkrát jsem jejím prodejem získal peníze na letenku na záběvně/pracovní cestu za oceán, a z tam přivydělaných peněz pak pořídil svého prvního Dominatora, to už je zase jinej příběh :D
Kdyby se naskytla podobná šance, šel bych do toho určitě taky, nicméně normálně už je tato motorka nesehnatelná, respektive jedině v Německu za ceny v řádu několika tisíců EUR :w1/: a vydání takové částky už si nějak nedokážu ospravedlnit, takže já tu myšlenku na její pořízení pustil k vodě. Ale nikdy neříkej nikdy, že :lol:

Přeju šťastné kilometry a opatruj ji jako drahokam! :hura:

P.S. teď čtu, že s ní pojedeš na sraz, heh, to abych si vzal pár bryndáků kvůli slintání :lol: Budu se těšit, zdar. :-bay
Uživatelský avatar
rastakvajanasta
Moderátor
 
Příspěvky: 878
Obrázky: 40
Registrován: sobota 03 listopad 2007, 22:45
Bydliště: Příbramsko

Re: Splněný klukovský přání

Příspěvekod baklajz » čtvrtek 13 květen 2021, 15:10

Tlumiče jsem udělal. Byly vyteklý a jsem si jistej že jsem byl první kdo je viděl zevnitř :D . (Teda přední, zadní jsou nerozebíratelné a musel jsem dát nové) Teď je na ní příjemný svezení. A přední brzda je právě rozebraná na stole. Ta je na tom podobně. Brzdila ještě dobře, ale všude možně tekla. Je to jednoduchý doma opravitelný stroj. Tady soudruzi z NDR neudělali chybu :lol: Letos slaví třicetiny a doposud jenom sloužila a nic za to. Tak přišla ke mně do lázní a do aktivního důchodu 8)
Kluci díky za přání. Nechám vás svézt a zavzpomínat :wink:
Uživatelský avatar
baklajz
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 42
Obrázky: 52
Registrován: středa 16 říjen 2013, 08:14
Bydliště: Hostinné okr. Trutnov

Re: Splněný klukovský přání

Příspěvekod Jox » pátek 21 květen 2021, 13:25

:_OK:
Mě se líbí ten krytej řetěz :)
Uživatelský avatar
Jox
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 112
Obrázky: 33
Registrován: pátek 29 červen 2012, 12:40
Bydliště: Plzeň

Re: Splněný klukovský přání

Příspěvekod baklajz » pátek 28 květen 2021, 23:25

Jo ten krytej řetěz je fajn. Je tam původní - 45t. km! Stačí občas přimazat...
Přední brzda po repasi je schopná zablokovat kolo :w1/: , o tom si můžeme nechat na dominu jenom zdát :(
A ten nápad dát spojku přímo na kliku - nepopsatelné chování motoru, kdo nezažil nepochopí.
Uživatelský avatar
baklajz
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 42
Obrázky: 52
Registrován: středa 16 říjen 2013, 08:14
Bydliště: Hostinné okr. Trutnov


Zpět na Vaši miláčci...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 1 návštěvník