(žluté) brýle na noční řízení

Sem přijde všechno, na co neexistuje žádná rubrika.

(žluté) brýle na noční řízení

Příspěvekod peca » pondělí 02 březen 2020, 21:56

Zdarec. Chtěl bych se zeptat esi negdo nemáte zkušenost s nejakýma brýlama na řízení (auta) v noci. Třeba takový ten WS teleshop USA (ala ahoj Bobe-ahoj Tome). Zjišťuju že mě to dělá čímdál větší problémy, nedejbože když je mokro, to proti autom nevidím ani to ho_no :(
Díííky.
peca
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 358
Obrázky: 102
Registrován: sobota 04 červen 2011, 22:43
Bydliště: kyjovsko

Re: (žluté) brýle na noční řízení

Příspěvekod Hroch » středa 04 březen 2020, 22:46

Zdar Peca, to není brylemi, to je kurňa věkem. V noci máš být doma. Na to Ti nepomože ani svěcená voda z Velehrada. My v Čechách to tady máme až po padesátce, ale vaše generace hodně čte, my jsme tehdy neměli co. A to je z teho. A pak se divíte, že se vám vyhýbá aj ten Donald z USA, když letí na jih a musí udělat zatáčku, bojí se vás, že ho nepoznáte a sestřelíte ho ze Špilasu nebo od Vyškova....
Přivez švestkovici, u ní povyprávíme, jak to vlastně je. :)
Uživatelský avatar
Hroch
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 75
Obrázky: 0
Registrován: pátek 05 červen 2009, 14:09
Bydliště: Benešov

Re: (žluté) brýle na noční řízení

Příspěvekod peca » čtvrtek 05 březen 2020, 11:37

U mě věkem? tos pos… , počkej až budeš neco chtět :lol:
Toš sliovicu bych mohl dovalit, mám tam nejaků slepecků hůl toš uvidím, ať je tá borovička čím ředit :D
To je vůl ten strýc Trumpuj, dyť my naň serrem :roll:

Mě už došly ty WS Americký žlutý noční brýle za 75kč (nekup to).
Poznatek je taký že ně vejdů aj přes dioptrický brýle, docela omezí oslnění od protijedůcích aut. Je přes nich dobře vidět aj v noci, enom je to trochu tmavší, ale do dálky bych řekl že vidím stejně jak bez. A samozřejmě mění barvy, bílá-žlutá(třeba ledky), namodralá (xenony)-nazelenalá. Červená-červená, zelenů sem zatím asi nigde nepotkal.
Eště sem si u nás v optice objednal klipy na brýle (neco jak vyklápěčky), tak uvidím jaký to bude s nima. Co sem zkůšal jiný v prodejně (za světla, šera) tak docela pěkně kontrastili.
edit 6.3.: dneska ráno za šera a mírnýho dýšťu to fungovalo dobře, nato že je to kus žlutýho plastu (co jinýho za tu cenu) tak docela pomáhá proti oslnění.
peca
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 358
Obrázky: 102
Registrován: sobota 04 červen 2011, 22:43
Bydliště: kyjovsko

Re: (žluté) brýle na noční řízení

Příspěvekod peca » neděle 15 březen 2020, 16:44

Tak pro ukázku foto. Ty HDvision (HarleyDavidson??? :D ) sů o poznání tmavší. Ty klipy sem zkusil emom za šera když se rozednívalo a bylo mokro a zdály se mě pocitově o chlup lapší, asi že tak netmavijů. Uvidím, jaký budů v noci. Jo a klipy stály 490kč, sů v různých velikostech a dajů se zabrůsit podle brýlí. Mě to zabrůsily gratis v optice kde sem jich kupoval, ale musel sem to trošku poupravit, tak sem to opatrně vzal na kotůčové brusce a doladil jehlovým pilníčkem. A sů aj v různých barvách, proti slunku.
1317
peca
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 358
Obrázky: 102
Registrován: sobota 04 červen 2011, 22:43
Bydliště: kyjovsko


Zpět na Aneb co se nikam nevešlo - diskuse a další činnosti...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron