Jak (ne)jezdit

Sem přijde všechno, na co neexistuje žádná rubrika.

Jak (ne)jezdit

Příspěvekod pepiv » úterý 20 duben 2010, 16:33

Tak zase jedna videokompilace s podkresem výborného songu od kapely Stratovarius:
pepiv
 

Re: Jak (ne)jezdit

Příspěvekod Alfik » neděle 17 duben 2011, 12:24

Řekněme že sem by se hodila i moje příhoda z předminulého týdne.
Jedu si takhle Novým Knínem nahoru a koutkem oka jsem zahlédl někoho známého.Ohlédnu se a v tom okamžiku přede mnou zastavilo auto.Naštěstí jsem nejel rychle,tak dvacet.Vyhnout už jsem se nestačil,odnesl to jeho zadní blinkr,u mě to bylo horší:
Obrázek
Nic se mi nestalo,dokonce jsem po nárazu zůstal stát na nohách a paní spolujezdkyně řidiče byla víc v šoku než já.
S řidičem jsem se dohodl na 1000,-Kč za způsobenou škodu(já jemu)
Doma jsem pak plasty vyspravil:
Obrázek
Obrázek
Na druhé straně pak ještě jedna prasklina:
Obrázek
Takže pozor :teacher:
Uživatelský avatar
Alfik
Moderátor
 
Příspěvky: 857
Obrázky: 1
Registrován: úterý 16 září 2008, 13:10
Bydliště: okolí Knína

Re: Jak (ne)jezdit

Příspěvekod galgs » neděle 17 duben 2011, 15:14

Alfik: Pekne si to dal do kopy...nad zváraním si neuvažoval? http://motoride.sk/c/2417/zvaranie-plas ... -doma.html :wink:
Uživatelský avatar
galgs
 
Příspěvky: 104
Obrázky: 0
Registrován: čtvrtek 26 únor 2009, 21:12
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Jak (ne)jezdit

Příspěvekod Pruduch » neděle 17 duben 2011, 20:28

Uááá... pájkopatlatlání nebrat. Vždyť slušná horkovzduška s elektronickou regulací teploty se dá pořídit za dva litry (nebo od poláka za osm set) a může to být opravené profesionálně. Tohle je hnus...
Pruduch
 
Příspěvky: 99
Obrázky: 2
Registrován: pondělí 30 červen 2008, 17:27

Re: Jak (ne)jezdit

Příspěvekod galgs » neděle 17 duben 2011, 20:44

Pruduch píše:Uááá... pájkopatlatlání nebrat. Vždyť slušná horkovzduška s elektronickou regulací teploty se dá pořídit za dva litry (nebo od poláka za osm set) a může to být opravené profesionálně. Tohle je hnus...


Na menšie kúsky doma ti v pohode stačí aj "pájkopatlání" na výsledku to, čo do pevnosti, nič nemení... Samozrejme, profipištol s reguláciou na zvarovanie plastov je o niečom inom :wink:
Uživatelský avatar
galgs
 
Příspěvky: 104
Obrázky: 0
Registrován: čtvrtek 26 únor 2009, 21:12
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Jak (ne)jezdit

Příspěvekod Alfik » pondělí 18 duben 2011, 18:54

Je to hnus(oboje dvoje,jak svařování tak nýty)ale mě to stačí,páč až lehnu někdy příště tak to zase snejtuju.Vaření profesionálně stojí ranec,na to nemám.Takhle to vypadá alespoň trochu drsně.
Uživatelský avatar
Alfik
Moderátor
 
Příspěvky: 857
Obrázky: 1
Registrován: úterý 16 září 2008, 13:10
Bydliště: okolí Knína

Re: Jak (ne)jezdit

Příspěvekod praporčík » úterý 19 duben 2011, 13:18

Alfik píše:Je to hnus(oboje dvoje,jak svařování tak nýty)ale mě to stačí,páč až lehnu někdy příště tak to zase snejtuju.Vaření profesionálně stojí ranec,na to nemám.Takhle to vypadá alespoň trochu drsně.

:_OK:
praporčík
 
Příspěvky: 325
Registrován: pondělí 10 září 2007, 20:14
Bydliště: u Plzně

Re: Jak (ne)jezdit

Příspěvekod galgs » středa 11 květen 2011, 09:56

Tak jedna z mojich včerajších kurióznych príhod,
cválam si už veselo domov, po takmer 300 km ceste ešte jedna dedina a som doma. Za dedinou funguje asi 300 m cesty iba v jednom smere, riadenej semaformi. Auto išlo predomnou asi 15 m, na červenú však nezastavil, ale zbadal sa asi po 10 m, tak prudko zaflekoval a začal cúvať. Ja som na semaforoch v pohode zastavil asi 5 m pred nimi.
No skrátka plechovka si cúva, cúva...a....už som nestihol ani zatrúbiť, len zakričať do prilby, že čo robí a bol som na zemi, motka naboku...asi minutu chlapec čakal, kým aj vôbec vyšiel, z auta pozrieť sa čo sa stalo, ale keď videl, že mašinu nedvíham, tak sa mu aj uráčilo. Že sorry, či som v poriadku, že on ma nevidel :?: ...jááj no škoda rečí :x . Bočný plast nalomený, trochu som cítil zápästie, ale dneska už fakt k*revsky bolí...ale to prejde :wink:

V podstate o moc nešlo, takže sme to nechali tak, našťastie sa nič horšieho nestalo...a to svetlo som mal zapnuté ešte aj diaľkové, takže neviem, čo nevidel. Skôr sa viacej čumel na semafor, kedy s ním bude mať očný kontakt, ako na to, čo je za ním... :x
Uživatelský avatar
galgs
 
Příspěvky: 104
Obrázky: 0
Registrován: čtvrtek 26 únor 2009, 21:12
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Jak (ne)jezdit

Příspěvekod rastakvajanasta » středa 11 květen 2011, 13:35

No musel to být pěknej hňup. Mě takhle jednou vytlačil z cesty v zahrádkářský kolonii nějakej trouba s fábií, takže když jsem se mu uhýbal, uteklo mi přední kolo, položil jsem to a rozbil zrcátko... pánové přál bych vám slyšet ženu toho chlápka, až mi ho bylo líto... Ta mu nadávala, to byla sranda. "Prosímtě kam čumíš, nevidíš, že tu jede motorka?! Já ti furt říkám ať jezdíš opatrně!" atd. Ječela na něj jak siréna. Tak borec vylez, povídá jestli mám něco rozbitý, tak mu ukazuju to zrcátko. Prej kolik chci... Tak mu říkám že za pětikilo snad nový koupím. Vyndal pět stovek a jeli jsme si každej po svých :)
Uživatelský avatar
rastakvajanasta
Moderátor
 
Příspěvky: 878
Obrázky: 40
Registrován: sobota 03 listopad 2007, 22:45
Bydliště: Příbramsko

Re: Jak (ne)jezdit

Příspěvekod Alfik » neděle 22 květen 2011, 09:00

Uživatelský avatar
Alfik
Moderátor
 
Příspěvky: 857
Obrázky: 1
Registrován: úterý 16 září 2008, 13:10
Bydliště: okolí Knína

Re: Jak (ne)jezdit

Příspěvekod rastakvajanasta » neděle 22 květen 2011, 14:14

Alfik píše:Tak přátelé,tohle nedělejte!
http://www.kookej.cz/videa/sileny-motor ... i-traktor/


:lol: holt motárdisti maj pro strach uděláno... toho dotyčnýho by mohli vzít k filmu jako kaskadéra.
Uživatelský avatar
rastakvajanasta
Moderátor
 
Příspěvky: 878
Obrázky: 40
Registrován: sobota 03 listopad 2007, 22:45
Bydliště: Příbramsko

Re: Jak (ne)jezdit

Příspěvekod Alfik » pondělí 23 květen 2011, 19:06

Já bych chtěl vidět toho traktoristu,když mu týpek vyjel zpod traktoru :w1/: .
Uživatelský avatar
Alfik
Moderátor
 
Příspěvky: 857
Obrázky: 1
Registrován: úterý 16 září 2008, 13:10
Bydliště: okolí Knína

Re: Jak (ne)jezdit

Příspěvekod galgs » pondělí 23 květen 2011, 22:02

...ja som raz s kamarátom tiež išiel popod takým mostom, že človek musel byť na palubke nalepený, aby prešiel a postupne to šlo ešte do kopca, do toho oproti taký ten malý dvojkolesák-traktor...júj bolo to tam veselé :banana: , kedže sme museli cúvať, aby mohol prejsť...a tá ozvena... :lol:
Uživatelský avatar
galgs
 
Příspěvky: 104
Obrázky: 0
Registrován: čtvrtek 26 únor 2009, 21:12
Bydliště: Považská Bystrica


Zpět na Aneb co se nikam nevešlo - diskuse a další činnosti...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron