ztráta štítku

Sem přijde všechno, na co neexistuje žádná rubrika.

ztráta štítku

Příspěvekod Wáca » středa 02 březen 2011, 17:23

Zdravim, vim že to jsem nepatří, NX ani SLR štítek nemaj, ale snad mi poradíte.
Mam simsona a ztratil jsem od něho štítek na kterým bylo vyražený VIN a ještě nějaký číselný údaje nejspíš......myslíte že bude stačit koupit v mototechně ten štítek a vyrazit na to VIN a ostatní udaje které vezmu v TP? nebo s tim musim někam na úřad nebo na STK na evidenci kde mi to vyrazej ?
Uživatelský avatar
Wáca
 
Příspěvky: 662
Obrázky: 0
Registrován: pondělí 31 srpen 2009, 12:21
Bydliště: Liberecký kraj

Re: ztráta štítku

Příspěvekod praporčík » středa 02 březen 2011, 17:44

Wáca píše:Zdravim, vim že to jsem nepatří, NX ani SLR štítek nemaj, ale snad mi poradíte.
Mam simsona a ztratil jsem od něho štítek na kterým bylo vyražený VIN a ještě nějaký číselný údaje nejspíš......myslíte že bude stačit koupit v mototechně ten štítek a vyrazit na to VIN a ostatní udaje které vezmu v TP? nebo s tim musim někam na úřad nebo na STK na evidenci kde mi to vyrazej ?

Tvoje NX nemá štítek????No to mě tedy opravdu zajímá,protože se štítkem jsem měl minulej rok problémy.Štítek na Donckovi mám v pravo pod nádrží na rámu...
Jo a k tej tvej otázce stačí štítek naklapat a fertig...
praporčík
 
Příspěvky: 325
Registrován: pondělí 10 září 2007, 20:14
Bydliště: u Plzně

Re: ztráta štítku

Příspěvekod Wáca » středa 02 březen 2011, 18:02

OK díkes ;-)
no žádnej štítek jsem nenašel, repektivě nehledal, protože mam VINko vyražený na krku řízení :-)
Uživatelský avatar
Wáca
 
Příspěvky: 662
Obrázky: 0
Registrován: pondělí 31 srpen 2009, 12:21
Bydliště: Liberecký kraj

Re: ztráta štítku

Příspěvekod praporčík » středa 02 březen 2011, 19:23

Wáca píše:OK díkes ;-)
no žádnej štítek jsem nenašel, repektivě nehledal, protože mam VINko vyražený na krku řízení :-)

Tak to mam taky na krku ,ale ještě na rámu na pravý straně pod nádrží je štítek :D Hledej šmudlo hledej :lol: :teacher:
praporčík
 
Příspěvky: 325
Registrován: pondělí 10 září 2007, 20:14
Bydliště: u Plzně

Re: ztráta štítku

Příspěvekod kajlak » středa 02 březen 2011, 19:27

na donckovi stitek je,nekde na stk ho vyzaduji-je to typovy stitek,jinak mam kontakt kdo je dela ,me ho delal pred mesicem na cbr a super,dnes jsem byl na stk a uplne v poho :lol:
Uživatelský avatar
kajlak
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 275
Obrázky: 5
Registrován: neděle 26 duben 2009, 19:19
Bydliště: mladec

Re: ztráta štítku

Příspěvekod Gwynbleidd » čtvrtek 03 březen 2011, 00:08

V podstatě by správně neměli se štítkem dělat na STK problémy, protože jejich povinností je zkontrolovat VIN vyražený na rámu. Štítek je vlastně jen tak navíc a já nezažil na STK, že by ho někdo hledal, každý čuměl na VIN na krku a pak na první čísla motoru, jestli souhlasí typ motoru
Uživatelský avatar
Gwynbleidd
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 162
Obrázky: 23
Registrován: středa 21 říjen 2009, 07:47
Bydliště: Trojannovice

Re: ztráta štítku

Příspěvekod Mati » středa 09 březen 2011, 21:58

jak píše Gwyn, já byl loni na evidenčce v Liberci se Suzán a štítek je vůbec nezajímal, ale VIN vyráženej na rámu.......
Uživatelský avatar
Mati
 
Příspěvky: 1
Registrován: pátek 07 květen 2010, 13:42

Re: ztráta štítku

Příspěvekod jakre280 » středa 09 březen 2011, 23:14

Jo tak to jste nebyli na STK v Moravském Krumlově tam jsou samé problémy, už ani na evidenčku bych tam nejel.
Uživatelský avatar
jakre280
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 84
Obrázky: 1
Registrován: pátek 06 březen 2009, 08:30
Bydliště: u Mor. Krumlova

Re: ztráta štítku

Příspěvekod rybacinka » čtvrtek 23 únor 2012, 12:05

Zdravím Vás. Bol by niekto ochotný odfotiť mi výrobný štítok. Patrím totiž k tým šťastlivcom, čo ho do výroby nemajú ale na STK ho chcú. Môže mi ho poslať na martin.rybicka@centrum.sk ak to nechce zavesiť na fórum, prípadne nech aj "zmaže" jeho údaje, ide mi len o to ako má vyzerať aby som ho vyrobil. Ďakujem

Alebo je toto plnohodnotné riešenie, teda vyzerá takto aj orginál http://www.buchtara.cz/buchtara/eshop/1 ... onda-NX650
Uživatelský avatar
rybacinka
 
Příspěvky: 10
Obrázky: 2
Registrován: pondělí 08 červen 2009, 22:16
Bydliště: Bytča, SK


Zpět na Aneb co se nikam nevešlo - diskuse a další činnosti...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron