Motorkari.cz

Sem přijde všechno, na co neexistuje žádná rubrika.

Motorkari.cz

Příspěvekod Jaffa » úterý 11 srpen 2015, 19:17

Jaky mate nicky na webu motorkari.cz ? Co si budem povidat, lidi tam maj u motorek vic rozepsany info vcetne fotek nez tady tak by me zajimalo komu brozdam v profilech :)

Me tam najdete jako Jafoun ....
Jaffa
 
Příspěvky: 58
Obrázky: 25
Registrován: pátek 15 duben 2011, 07:00

Re: Motorkari.cz

Příspěvekod Alfik » středa 12 srpen 2015, 22:02

Já mám oblikátní Alfik68(ne jako věk ale rok narození)a chodím tam spíš se pobavit,páč to co se tam občas objeví za otázky a názory-co slovo to perla.
Uživatelský avatar
Alfik
Moderátor
 
Příspěvky: 857
Obrázky: 1
Registrován: úterý 16 září 2008, 13:10
Bydliště: okolí Knína

Re: Motorkari.cz

Příspěvekod rastakvajanasta » čtvrtek 13 srpen 2015, 13:47

Ja uz si tam pred casem profil smazal. Jak psal Alf, to forum ma problemy s urovni. Chodi tam okruh lidi, kteri maji potrebu vyjadrit se ke vsemu, i k vecem, kterym nerozumi. Navic je to tam totalne zapleveleny osobnima utokama, takze se tam clovek moc uzitecnyho nedozvi.
Uživatelský avatar
rastakvajanasta
Moderátor
 
Příspěvky: 878
Obrázky: 40
Registrován: sobota 03 listopad 2007, 22:45
Bydliště: Příbramsko

Re: Motorkari.cz

Příspěvekod Standa » čtvrtek 13 srpen 2015, 15:10

Rasto, pod to se ti podepíši, vidím to úplně stejně. Profil sem tam sice nesmazal, ale nechodím tam...
Uživatelský avatar
Standa
Site Admin
 
Příspěvky: 571
Obrázky: 138
Registrován: pátek 02 únor 2007, 07:55
Bydliště: Jižní Plzeňsko

Re: Motorkari.cz

Příspěvekod libor » čtvrtek 13 srpen 2015, 21:32

Motorkari.cz sdružuje obrovskou skupinu lidí a stejně tak strojů. Jako v každém statistickém vzorku se najdou lidé, kteří umí kolegiálně poradit a to velmi solidně a rychle- já jsem aspoň takovou zkušenost na zmíněném fóru měl a těm lidem jsem byl za radu v tu chvíli opravdu vděčný. Samozřejmě z pohledu motocyklu Dominator nemá tento "náš" web konkurenci. Je tu obrovské množství informací a zkušeností a velmi si vážím všech, kteří se o informace jsou ochotni podělit - děkuji!! Na druhou stranu pokud bych si chtěl popovídat o jiném stroji než NX - zajímám se např. o motocykly jawa (nebo libovolné jiné moto), počítám, že by toto téma tady nezaujalo, moderátoři by je tu neviděli rádi (nebo se pletu?) a byl bych zřejmě odkázán jinam....Proto bych ani web motorkari.cz neodsuzoval úplně, jen to chce "natrefit" na ty správné lidi...Tady se naštěstí sešli v hojném počtu, tam už se musí opravdu hledat.
libor
 
Příspěvky: 17
Obrázky: 3
Registrován: pátek 26 prosinec 2014, 14:37

Re: Motorkari.cz

Příspěvekod Alfik » pátek 14 srpen 2015, 08:14

Ano máš pravdu,moderátoři by tě odkázali někam jinam.Ale ne tam,co někteří na motorkáři.cz.
Pokud chceš hovořit i o jiných strojích(dvou,tří,čtyř,stopých,pásových,raketových....)nemáme s tím problém.Jen je potřeba si založit nové vlákno a v tomto případě(Jawa...)bych to směřoval do sekce,,aneb co se nikam nevešlo...",obrázky pak můžeš do sekce,,Vaši miláčci"(pozor-neslouží k prezentaci drahých poloviček,psů,koček a pod).
Otázkou je,kolik se tu pohybuje znalců Jaw nebo podobných strojů.Takže neváhej a zkus to.
A ještě dodám k motorkářům.cz-i mě se tam dostalo několika dobře míněných rad.Ale spíš tam chodím sledovat cestopisy a bazar.
Uživatelský avatar
Alfik
Moderátor
 
Příspěvky: 857
Obrázky: 1
Registrován: úterý 16 září 2008, 13:10
Bydliště: okolí Knína

Re: Motorkari.cz

Příspěvekod Standa » pátek 14 srpen 2015, 08:33

Alfe já si myslím, že jawařů tu máme hodně! Ale o Jawách jistě povídaj na jiném fóru.
Jinak k sekci "vaši miláčci", tam bych s foto drahých poloviček, nebyl zas tak jednoznačně odmítavý :lol:
Uživatelský avatar
Standa
Site Admin
 
Příspěvky: 571
Obrázky: 138
Registrován: pátek 02 únor 2007, 07:55
Bydliště: Jižní Plzeňsko

Re: Motorkari.cz

Příspěvekod Alfik » pátek 14 srpen 2015, 22:21

No tak jasně,lze předvésti i drahé polovičky :hura: .Jen aby se neurazily,když budou mezi stroji. :lol:
Uživatelský avatar
Alfik
Moderátor
 
Příspěvky: 857
Obrázky: 1
Registrován: úterý 16 září 2008, 13:10
Bydliště: okolí Knína

Re: Motorkari.cz

Příspěvekod ludek » sobota 15 srpen 2015, 11:45

Pokud jde o Motorkari.cz, tak zkuste oddíl Jawablazni. To je vcelku rozumná skupina Jawaru :D
ludek
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 24
Obrázky: 0
Registrován: sobota 05 červenec 2014, 21:45
Bydliště: Přeštice

Re: Motorkari.cz

Příspěvekod Jaffa » čtvrtek 05 listopad 2015, 18:04

Tak jsem konecne na motorkarich aktualizoval motorky a je tam v deniku rozepsany co vsechno jsem provadel s dominatorem, kdyby to nekoho zajimalo:)
http://www.motorkari.cz/profil/?uid=89644
1033
Jaffa
 
Příspěvky: 58
Obrázky: 25
Registrován: pátek 15 duben 2011, 07:00


Zpět na Aneb co se nikam nevešlo - diskuse a další činnosti...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron