Honda fmx650- mladší brácha Dominatora

Sem přijde všechno, na co neexistuje žádná rubrika.

Honda fmx650- mladší brácha Dominatora

Příspěvekod Romik » sobota 18 březen 2017, 20:40

Ahoj.Po dvou Dominatorech sem si koupil fmx650 a tak sem se nacpal sem.Jestli vás něco zajímá a nebo chcete informace tak se ptejte.Forum o FMX650 už dávno nefunguje.
Uživatelský avatar
Romik
 
Příspěvky: 4
Obrázky: 15
Registrován: neděle 28 září 2008, 17:37
Bydliště: Brno

Re: Honda fmx650- mladší brácha Dominatora

Příspěvekod Alfik » neděle 19 březen 2017, 08:15

Čusbus,
mě by se chtělo se na tom svézt.Nebudeš na srazu?Ještě snad na žádném srazu FMX nebyla.
Uživatelský avatar
Alfik
Moderátor
 
Příspěvky: 857
Obrázky: 1
Registrován: úterý 16 září 2008, 13:10
Bydliště: okolí Knína

Re: Honda fmx650- mladší brácha Dominatora

Příspěvekod rastakvajanasta » neděle 19 březen 2017, 10:27

Přidávám se k Alfovi, taky by mě to dost zajímalo. Můžeš srovnat Dominatora s FMXem motorově a podvozkově?
Uživatelský avatar
rastakvajanasta
Moderátor
 
Příspěvky: 878
Obrázky: 40
Registrován: sobota 03 listopad 2007, 22:45
Bydliště: Příbramsko

Re: Honda fmx650- mladší brácha Dominatora

Příspěvekod Romik » neděle 19 březen 2017, 19:47

Fmx má 28 kw takže je o něco slabší ale při ježdění po městě nebo po okreskách to není poznat.Při jízdě po dálnici je maximálka 130 -140 km podle směru větru.Já mám Fmx-ko v origo stavu a ta max.rychlost mě stačí.Sedadlo je o kousek výš než sem byl zvyknutý z Dominatora. Podvozek je citelně tvrdší než má Dominator. Odpružením se s Dominatorem nemůže srovnávat,ale také to není enduro. Oproti Dominatoru to má obě kola 17palců a zdá se mě že si to ochotněji lehá do zatáček a nebo kličkuje v kolonách. Co se mě vyloženě nelíbí je to že zapnutím klíčku se rozsvítí potkávací světlo. Přepínač na levé straně co zapínal světla je na Fmx-ku spínač výstražných blinkrů.Jinak všechny ovládací prvky jsou stejné.Rozměry pneumatik mě celkem omezily ve výběru gum a tak sem koupil od oblíbené firmy Mitas pneu Sport Force+ což jsou hladké gumy které by v terénu neměly šanci.Motorka by lehčí terén zvládla bez problémů ale na jiných gumách.Na silnici gumy sedí výborně.Nádrž je na 11 litrů a tak při spotřebě kolem 5 litrů jsem docela často u benzínky.
Abych to nějak ukonči: FMX-ko je pro mně naprosto vyhovující a perfektní motorka.
Je to fakt takovej mladší brácha Dominatora a jsou si hodně podobní.(nemyslím vzhledově)
Uživatelský avatar
Romik
 
Příspěvky: 4
Obrázky: 15
Registrován: neděle 28 září 2008, 17:37
Bydliště: Brno


Zpět na Aneb co se nikam nevešlo - diskuse a další činnosti...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron