v čem na dominu jezdite?

Sem přijde všechno, na co neexistuje žádná rubrika.

v čem na dominu jezdite?

Příspěvekod rankon » sobota 21 červenec 2007, 17:33

uvažuju o koupi oblečení na mašinu -bundu a boty bundu bych chtěl textilní dnes sem prošel v brne 3 kšefty s motohadry a problem na mou postavičku 190/110 neni obal :roll: tak budu dál pídit se.
máte nekdo nějaky typ na obchod ,značku,popř.zkušenosti s oblečenim na enduro,v čem jezdite?
rankon
 
Příspěvky: 177
Registrován: neděle 08 červenec 2007, 19:21
Bydliště: U BRNA

Příspěvekod Vondri » sobota 21 červenec 2007, 22:38

:D sem o něco vyšší než ty a koupil sem bundu Brixton ale ten model už se nedělá je to 3/4 a byla za polovic ceny pač ten model končil

A jinak kalhoty germas a pohoda sedli jak ulitý

Jinak boty kanady pač mám velkou nohu a za rozumný peníze sem nesehnal ještě žádný botky ale snad se přes zimu něco už podaří
Vondri
 
Příspěvky: 116
Registrován: neděle 15 říjen 2006, 19:00
Bydliště: nedaleko Žďáru nad Sázavou

Příspěvekod rankon » pondělí 23 červenec 2007, 15:57

tak už sem to vyřešil koupil sem bundu panada stala mě 3400kč akorat dlouha na zada sedi jak ulita ,větrání 6 otvorů :lol: dou utahnout rukavy (fixuje chraniče), ostatní ukaže provoz :?
rankon
 
Příspěvky: 177
Registrován: neděle 08 červenec 2007, 19:21
Bydliště: U BRNA

Příspěvekod velickin » úterý 31 červenec 2007, 20:35

Nazdar všichni, stal jsem se právě majitelem Dominatora r. 96, 34 tkm v super stavu a jsem nadšený a dostal jsem nový životní impuls (je mi 42)! K oblečení - rozhlížel jsem se po bundách a vygeneroval Padanu. Byla ale šedivá a já chci být na silnici vidět. Nakonec jsem vyrazil v Plzni doobchodu a narazil na bundu OTW v černooranžovém provedení. Seděla perfektně a oranžová naprosto padne k mému Dominátoru. Zatím nelituji, dobrá cena 3500 (ještě odečtu DPH) a líbivý vzhled...
velickin
 
Příspěvky: 8
Registrován: pondělí 30 červenec 2007, 18:32
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod real » pondělí 06 srpen 2007, 23:18

To Velickin: Blahopřeji k novému impulsu. V našem věku jsou takové impulsy potřeba. Přeji spoustu kiláků bez nehod.
Uživatelský avatar
real
 
Příspěvky: 63
Registrován: středa 13 prosinec 2006, 22:10
Bydliště: Habrovany

Příspěvekod rankon » čtvrtek 14 únor 2008, 19:01

tak v rámci příprav na,,1. sraz dominátorů a jejich příznivců šumava2008" 8) sem byl dnes pořídit nepromok.kombinézu; stála mě 1380 kč :roll: německé výroby,MBsport; ono prý tich velikostí xxxl bývá málo tak sem po ní drapl.je černá což z hlediska bezpečnosti není úplně košer ale s mou postavou si nemůžu moc vymýšlet :?museli jste použít někdo někdy nepromok?funguje to trochu?jaké máte zkušenosti?
rankon
 
Příspěvky: 177
Registrován: neděle 08 červenec 2007, 19:21
Bydliště: U BRNA

Příspěvekod Dolly » pátek 15 únor 2008, 00:05

Tak nepromok by měl mít každý,kdo vyrazí na delší dovču.Umě se osvědčily obyčejne nepromokavé pracovní kalhoty(cena120kč).Nezaberou moc místa a do deště jsou super.
Dolly
 
Příspěvky: 39
Registrován: sobota 27 leden 2007, 12:20
Bydliště: Pardubický kraj,Žamberk

Příspěvekod zdeník » pondělí 04 květen 2009, 23:06

Koukám po jiné helmě a chci se zeptat na vaše zkušenosti. Jestli helma s plexi a štítkem jako třeba AIROH S4 není za jízdy moc hlučná netáhne do ní spodem.Nebo vyklápěčku se slunečni clonou protože minulou sobotu jsem jel navečer domu 120km proti slunci a to byl očistec.
Uživatelský avatar
zdeník
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 74
Obrázky: 3
Registrován: úterý 29 leden 2008, 00:52
Bydliště: Mělník

Příspěvekod Standa » úterý 05 květen 2009, 07:03

Ahoj, vyklápěčka s clonou je super, jen počítej že sou vyklápěčky dost těžký(ty co nosí brýle si je ale nemužou vynachválit)
Já volil integrálku se sluneční clonou a jsem na krásných 1350g
S enduro přilbou+plexi nemám zkušenost, ale skus pohledat na Motorkari.cz tam to někdo řešil..
Uživatelský avatar
Standa
Site Admin
 
Příspěvky: 571
Obrázky: 138
Registrován: pátek 02 únor 2007, 07:55
Bydliště: Jižní Plzeňsko

Příspěvekod rankon » úterý 05 květen 2009, 17:11

Mám Airoh vyklápěčku, nevím těd typ,stála asi 3800,- kč +-;kupoval jsem ji původně na emzetu takže žádné velké nároky ale na častější a o něco rychlejší ježdění nic moc- hlučná dost,plexi se mlží jako ku.va,sluneční clonu nemá a trochu do ní táhne i přes zavřené ventilace což v létě neva ale o to více v "zimě". Jak bude příznivější finanční situace,jdu asi do Schubert C2 Tam se uvádí váha kolem 1500g ale váhu moc neřeším,myslím pár gramů+- to je otázka zvyku.
rankon
 
Příspěvky: 177
Registrován: neděle 08 červenec 2007, 19:21
Bydliště: U BRNA

Re: v čem na dominu jezdite?

Příspěvekod pepiv » čtvrtek 11 únor 2010, 19:54

Zdar enduristi! Máte někdo zkušenost s kvalitní a opravdu funkční soupravou z textilu (bunda+kalhoty)? Co preferujete?
Já jsem chtě loni ušetřit a tak jsem koupil komplet značky :-cenzura: za 4500 Kč. Sřih je výborný, chrániče samo že měkký, to by nevadilo, ale... Vrch je kordura, pod ní prý údajně nepromokavá "klimamembrána"...
Jezil jsem v tom ve žňových hicech (20-30) a bylo to skutečně o zraví. Nevím, jestli za to může ta kordura, nebo ta "membrána", rozhodně jsem vždy po max. půl hodince byl zpocený jak :-cenzura: a chvílema, při ostým větru mě ten ten neshromážděný pot zase rychle ochladil. Výsledek: den ježdění a týden nachlazení podobného chřipce, do :-cenzura: . Trenky, ty jsem mohl po příjezdu ždímat! Nepomohlo ani termo triko, :-cenzura: !!!!!
Tak letos to buď prodám nebo vyhodím do řiti tu "membránu". Jestli máte někdo podobnou negativní zkušenost, ozvěte se.
Naposledy upravil pepiv dne úterý 09 březen 2010, 16:43, celkově upraveno 1
pepiv
 

Re: v čem na dominu jezdite?

Příspěvekod rankon » čtvrtek 11 únor 2010, 20:59

Bacha na to;některé levnější oblečení má místo echt klimamembrány něco jako černou folii a to opravdu nedýchá ale většinou to bvá vyjímatelný, což echt klimamembrána není.Já mám bundu Padana Desert(tehdy asi 3400kč) a v celku spokojenost.proti chladu dobrá,v hicech při jízdě akorát,a když zastavíš tak to je ve všem horko.důležitý jsou větrací otvory čím víc tím líp.kalhoty jsem na sebe sehnal až v Louisu ve Vídni a to Cykle Spirid (esli to dobře píšu) za 179E, a taky spokojenost, mají taktež na stehnech větrací otvory na zip.Obojí je Kordura a klimamembrána Reisa.
rankon
 
Příspěvky: 177
Registrován: neděle 08 červenec 2007, 19:21
Bydliště: U BRNA

Re: v čem na dominu jezdite?

Příspěvekod rankon » čtvrtek 11 únor 2010, 21:04

rankon
 
Příspěvky: 177
Registrován: neděle 08 červenec 2007, 19:21
Bydliště: U BRNA

Re: v čem na dominu jezdite?

Příspěvekod Wáca » čtvrtek 11 únor 2010, 21:13

já mam hadry od Padany a sem nadmíru spokojene :wink:
Uživatelský avatar
Wáca
 
Příspěvky: 662
Obrázky: 0
Registrován: pondělí 31 srpen 2009, 12:21
Bydliště: Liberecký kraj

Re: v čem na dominu jezdite?

Příspěvekod Tom » čtvrtek 11 únor 2010, 22:09

ja mam taky bundu a kalhoty textilní od padany a spokojenost
horší je to s botama ty mám z lídlu a je to bída,hned promoknou,ale co bych nechtěl za ty prachy.
pořád hledám nějaké turistické,ve kterých se dá i nomálně chodit
teď přemýšlím o nové helmě,líbí se mi LS2 DELTA EDITION,už jsem si ji zkoušel,ale
chtělo by to se vní projet,máte s ní někdo zkušenosti?
Uživatelský avatar
Tom
 
Příspěvky: 21
Registrován: neděle 01 červen 2008, 15:40
Bydliště: Ivančicko

Další

Zpět na Aneb co se nikam nevešlo - diskuse a další činnosti...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron