Dokáže si člověk doma sám seštelovat karburátor?
Dík za rady.
Wáca píše:tak svíčka je černá jak botya šteluje se to tim červikem ze spodu karburátoru který je cca 0,5-1 cm od sacího hrdla? co sem tak koukal tak by to odpovídalo nějakýmu M3-M4 šroubu
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků