Opravy jednotek CDi

Sem všechny zkušenosti, vylepšení, problémy apod. (motor, pneu, brzdy apod.)

Opravy jednotek CDi

Příspěvekod Daves » středa 28 říjen 2015, 16:15

Po nějaké době opět zdravím Dominátoří fórum. :hura:
Po osobní zkušenosti se spolehlivostí Hondích CDi jednotek a odtahu motorky několik Km domů :x
Jsem se rozhodl využít znalosti, zkušenosti a vybavení z oprav drobné elektroniky a autoelektrikařiny a zkusit CDi opravit což se povedlo a stejným způsobem se podařilo oživit také dvě další jednotky.
Pokud i Vás postihl stejný problém a jednotka trvale nebo sporadicky nefunguje, nabízím opravy těchto jednotek jako levnější variantu jednotky od Ignitechu.
Oprava zahrnuje otevření jednotky, odsátí cínu ze všech spojů, přeletování kvalitním cínem s obsahem olova, opětovné zalití plošného spoje syntetickým kaučukem, zalepení jednotky do původního stavu a testovací provoz přímo v motorce. Takto opravená jednotka je odolná vlhkosti a dalším vlivům tak jako před opravou.
Klubákům kteří by se chtěli do opravy pustit sami není problém poradit co a jak.
Cena opravy u mě je 1000Kč tedy méně než poloviční cena jednotky z číny a třetinová cena jednotky Ignitech. Navíc se vyhnete riziku opakování stejného problému při koupi z rozebrané motorky.
V případě jakýchkoli dotazů mě kontaktujte na
modrodrat(zavin.)seznam.cz
Daves
 
Příspěvky: 15
Obrázky: 1
Registrován: pondělí 30 březen 2015, 21:14

Zpět na Vaše postřehy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků

cron