Laďáky

Sem všechny zkušenosti, vylepšení, problémy apod. (motor, pneu, brzdy apod.)

Příspěvekod Petr » úterý 19 únor 2008, 00:00

Ahoj, díky za info. Do Lázní se asi nevydám, je lepší opravdu shánět něco značkovýho. třebas http://www.moto-sharon.cz/sportovni-ladene-vyfuky/
v boleslavi mě jeden opravář řikal že není problém namontovat (už nevim co za značku) kus za 5.000 čili i s prací něco přes desítku. ještě uvidím..
Petr
 

Zdar hoši!

Příspěvekod Georg » úterý 27 květen 2008, 11:33

Kdo by chtěl zaručeně funkční výfuk naladěný přímo na Dominátora, tak
mám pro Vás následující typ. Firma motoservis Trávníček má na svých stránkách nabídku výfuků zn. Laser Pro duro. Jde o nádherný jeden laďák s redukcí svodu a celou montážní sadou. Dá se pořídit buď jako sportovní nehomologovaný za nějakých 7.800,-Kč komplet, nebo s homologací a odnímatelnou vložkou výfuku( má to Éčko a funguje jako sportovní. Když pak pojedeš za čáru, tak se dá nasadit vložka a hotovo). Tahle druhá varianta je dražší asi o osm kilíček. Měl jsem možnost to vyzkoušet. Kromě krásného hlubokého zvuku to funguje, jako když od mašiny odpřáhneš vlek. Dle křivky z brzdy je krouťák lepší v celém spektru otáček. I reference na tohoto výrobce jsou podstatně lepší, než např. na Tenax, kde dochází k vyhoření výplní. Dílenské zpracování je pastva pro oči. No posuďte sami.
Uživatelský avatar
Georg
 
Příspěvky: 75
Registrován: pátek 10 srpen 2007, 22:44
Bydliště: Liberec

Re: Laďáky

Příspěvekod Petr » čtvrtek 16 červenec 2009, 18:33

Zdraví Petr z Brna mám Hondu SLR650 má taky dva laufi,ale kupovat dva ladáky se mi zdá trochu moc drahý.Tak sem sehnal svody na SuzukyDR600 jen že ty ptřebují upravit.Doufám že to nestratí víkon.
Petr
 

Re: Laďáky

Příspěvekod Standa » pátek 17 červenec 2009, 07:45

Petr píše:Zdraví Petr z Brna mám Hondu SLR650 má taky dva laufi(Y),ale kupovat dva ladáky se mi zdá trochu moc drahý.Tak sem sehnal svody na SuzukyDR600 jen že ty ptřebují upravit.Doufám že to nes(Z)tratí ví(ý)kon.


Ahoj, výkon by to ztratit nemělo, pokud zůstane zachován vnitřní průměr svodů.
Edit: širší určitě nevadí, užší ano.
Uživatelský avatar
Standa
Site Admin
 
Příspěvky: 571
Obrázky: 138
Registrován: pátek 02 únor 2007, 07:55
Bydliště: Jižní Plzeňsko

Re: Zdar hoši!

Příspěvekod Bago » neděle 19 červenec 2009, 16:09

Georg píše:Kdo by chtěl zaručeně funkční výfuk naladěný přímo na Dominátora, tak
mám pro Vás následující typ. Firma motoservis Trávníček má na svých stránkách nabídku výfuků zn. Laser Pro duro. Jde o nádherný jeden laďák s redukcí svodu a celou montážní sadou. Dá se pořídit buď jako sportovní nehomologovaný za nějakých 7.800,-Kč komplet, nebo s homologací a odnímatelnou vložkou výfuku( má to Éčko a funguje jako sportovní. Když pak pojedeš za čáru, tak se dá nasadit vložka a hotovo). Tahle druhá varianta je dražší asi o osm kilíček. Měl jsem možnost to vyzkoušet. Kromě krásného hlubokého zvuku to funguje, jako když od mašiny odpřáhneš vlek. Dle křivky z brzdy je krouťák lepší v celém spektru otáček. I reference na tohoto výrobce jsou podstatně lepší, než např. na Tenax, kde dochází k vyhoření výplní. Dílenské zpracování je pastva pro oči. No posuďte sami.

Taky se mi moc líbí, ale mám malej problémek - je tam psáno, že je to na modely do roku 96 (RD06)...a já mám RD08...myslíte že to bude pasovat?Nemáte někdo zkušenost?
Uživatelský avatar
Bago
 
Příspěvky: 83
Registrován: čtvrtek 25 červen 2009, 18:21
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Laďáky

Příspěvekod Wáca » středa 30 září 2009, 19:43

psal sem do creptusu kolik by stály laďáky na doncka a odpověděli 7000,- což se mi zdá jako pěkná cena ne?

edit: kecám 2koncovky a mezisvody za 8500,-
Uživatelský avatar
Wáca
 
Příspěvky: 662
Obrázky: 0
Registrován: pondělí 31 srpen 2009, 12:21
Bydliště: Liberecký kraj

Re: Laďáky

Příspěvekod petrpip » úterý 22 červen 2010, 12:16

Takže jsem pořídil laďák Raas. Borec mi ho dělal na zakázku, domino sem mu tam dal na 2 dny a nakonec mě kulatá koncovka s karbonovou "buchtou", úchytama pod sedlo, Y svodama a killerem vyšla na 6 tisíc. Zvuk to má zcela brutálně perfektní. Bohužel to nemám čím nahrát na nějakou rozumnou kvaliutu, takže si budete muset počkat na sraz. Jinak stránky http://raas.cz Sou novy, takže tam toho zatím moc není. Ale je tam aspoň kontakt na majitele a ukázky některých výtvorů.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
petrpip
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtvrtek 21 květen 2009, 08:54

Re: Laďáky

Příspěvekod Matess727 » sobota 26 červen 2010, 21:59

Petr píše:Zdraví Petr z Brna mám Hondu SLR650 má taky dva laufi,ale kupovat dva ladáky se mi zdá trochu moc drahý.Tak sem sehnal svody na SuzukyDR600 jen že ty ptřebují upravit.Doufám že to nestratí víkon.

...kamarád měl pěkně udělaný EseLéro.Zeptám se ho, odkud měl ty laďáky.Měl i Dynojet a chodilo mu výborně. :wink:
Obrázek

Obrázek
Matess727
 
Příspěvky: 44
Registrován: čtvrtek 20 listopad 2008, 23:36
Bydliště: Tábor

Re: Laďáky

Příspěvekod CERCATORE » pondělí 24 říjen 2011, 19:09

Má tu někdo výfuk 2-1
CERCATORE
 
Příspěvky: 10
Obrázky: 2
Registrován: neděle 23 říjen 2011, 19:02

Re: Laďáky

Příspěvekod kajlak » pondělí 24 říjen 2011, 20:46

jasne ze jo :lol:
Uživatelský avatar
kajlak
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 275
Obrázky: 5
Registrován: neděle 26 duben 2009, 19:19
Bydliště: mladec

Re: Laďáky

Příspěvekod CERCATORE » úterý 25 říjen 2011, 09:21

Pěkné-nemáš detailní obrázek mezikusu přechodu ze dvou svodů do jedné trubky?
CERCATORE
 
Příspěvky: 10
Obrázky: 2
Registrován: neděle 23 říjen 2011, 19:02

Re: Laďáky

Příspěvekod galgs » sobota 05 listopad 2011, 15:49

Tak ja osobne bych bral tieto :_OK:
Uživatelský avatar
galgs
 
Příspěvky: 104
Obrázky: 0
Registrován: čtvrtek 26 únor 2009, 21:12
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Laďáky

Příspěvekod strafa5 » sobota 12 listopad 2011, 00:35

zdravim pánové,mám takový dotaz: v zahraničí nějak hlídají výfuky?Neboť mám taky asi laďák ,,samodomo'' a chystám se jet do srn,takže nevím,jestli mám vůbec vyrazit.Dík za každou radu
strafa5
 
Příspěvky: 13
Obrázky: 1
Registrován: středa 12 říjen 2011, 21:36
Bydliště: chodová planá

Re: Laďáky

Příspěvekod Bago » sobota 12 listopad 2011, 11:51

strafa5 píše:zdravim pánové,mám takový dotaz: v zahraničí nějak hlídají výfuky?Neboť mám taky asi laďák ,,samodomo'' a chystám se jet do srn,takže nevím,jestli mám vůbec vyrazit.Dík za každou radu

Můžeš mít problém, nemusíš.
...já bych to vzhledem k možnej postihům neriskoval, ale je to tvůj boj... :D
Uživatelský avatar
Bago
 
Příspěvky: 83
Registrován: čtvrtek 25 červen 2009, 18:21
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Laďáky

Příspěvekod Karetka » sobota 09 červen 2012, 19:29

Ahoj všichni,
tento týden jsem se stal čerstvým majitelem NXka :D Již při koupi byl Domík osazen dvěma laďáky LEO VINCE. Zvuk je sice pěkný ale při cestě domů (cca 200km) mě z toho pěkně třeštila hlava. Tak se chci zeptat zda někdo nemáte zkušenosti s výrobou "homologačních" vložek, popř. jestli nebude nejlepší sehnat origo vejfuky.
Předem díky za poznatky

p.s.: doufám že jsem to hodil do dobrýho vlákna, moc se tady ještě neorientuju :?
Karetka
 
Příspěvky: 14
Registrován: sobota 09 červen 2012, 10:29
Bydliště: okolí Žďáru nad Sázavou

PředchozíDalší

Zpět na Vaše postřehy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron