otevření originálního výfuku

Sem všechny zkušenosti, vylepšení, problémy apod. (motor, pneu, brzdy apod.)

otevření originálního výfuku

Příspěvekod fesoj » sobota 23 červen 2007, 20:44

takže jsem si s výfukama trošku pohrál a funguje to....je to velice jednoduché stačí odnýtovat nerezovej kryt(nejlíp vrtákem)uřezat tu trubičku na konci výfuku přímo ve sváru,ve výfuku uvidíte další trubičku která vede šikmo dolů(nebo nahoru už nevím) výfukem.stačí tu trubičku na začátku ohnout tak,aby ste jakoby odstranily tu přepážku.stačí ji odnout tak napůl a zvuk bude mnohem lepší než originál.jestly chcete větší randál tak tu trubičku ohněte ůplně.potom si kupte nějaké kolínko,aby mělo průměr aspon 25-30mm a navařte ho tam.potom to všechno natřete tepelně odolnou barvou stojí 65kč. vypadá to mnohem líp a zvuk stojí taky zato.zítra dám video i se zvukem :wink:
ještě pozor při nýtování toho krytu na odtokovou dírku pro vodu...musí být dole :lol:
Obrázek

tady je to slíbené video,ale ten zvuk není jak ve skutečnosti :cry: ve skutečnosti to mnohem víc duní :lol: http://www.youtube.com/watch?v=gsGeL6LqmZ4
Uživatelský avatar
fesoj
 
Příspěvky: 44
Registrován: středa 30 květen 2007, 18:40

výfuky

Příspěvekod Trambus » středa 04 červenec 2007, 19:37

Ahoj, nevíte jak otevřít tyto výfuky? mám americkou verzi, připadají mi tiší, nejsou ani moc hezké... nebo to je rokem výroby?

Obrázek
Trambus
 

Příspěvekod steag » středa 01 srpen 2007, 21:32

FESO,ja se chci zeptat,ta trubka co řežeš je trubka co pak ohejbáš vně výfuku,to znamená že vlastně dělas to sami co stand ale vypadá to líp protože on děla díru navíc ty přerušuješ trubku kterou ohneš pod úroveň díry výstupu výfuku ale dalo by se tam navařit zpatky origo kolínko nebo proč tam pak se ma dat jiny???Nerejpu ja se ptam protože sem zvjedavej a chci si to udělat na svým dominu. :lol:
steag
 

.

Příspěvekod fesoj » sobota 01 září 2007, 01:16

to trambus: -každej výfuk se dá otevřít...pošli my je a já ti je otevřu a udělám z nich krasavce ---- ta americká verze je fakt otřesná :roll:

to STEAG: -origo kolínko je strašně tenké je to jak z nějaké 125ccm tak jsem tam navařil silnější at to trochu vypadá :roll:
Uživatelský avatar
fesoj
 
Příspěvky: 44
Registrován: středa 30 květen 2007, 18:40

Příspěvekod Pecold » středa 23 leden 2008, 07:20

ve výfuku uvidíte další trubičku která vede šikmo dolů(nebo nahoru už nevím) výfukem.stačí tu trubičku na začátku ohnout tak,aby ste jakoby odstranily tu přepážku.


Tak jsem ty koncový uřezal. Ale tu vnitřní "trubičku" se mě ohnout nepodařilo. Jo, a u mě nevede ani nahoru nebo dolů ale do boku, mám r.v. 1998
Pecold
 
Příspěvky: 50
Registrován: pondělí 28 srpen 2006, 11:07
Bydliště: Meziboří, Strážek

.

Příspěvekod fesoj » středa 23 leden 2008, 10:13

musí to jít..chce to trochu násilí...to neva že ti vede někam jinam,ale ohni ji tam kam nevede ta trubička(když ti vede doprava tak "díru"udělej na levé straně)
Uživatelský avatar
fesoj
 
Příspěvky: 44
Registrován: středa 30 květen 2007, 18:40

Příspěvekod Pecold » středa 23 leden 2008, 11:36

jsem to včera zkoušel ve svěráku. A ohýbal se držák výfuku, ohýbala se ta desítka kulatina co sem do tý "trubičky" strčil, ale trubička se ani nehne.
Pecold
 
Příspěvky: 50
Registrován: pondělí 28 srpen 2006, 11:07
Bydliště: Meziboří, Strážek

Příspěvekod fesoj » středa 23 leden 2008, 13:15

:roll: tak to si asi nerozumíme.tu trumičku musíš z jedné strany zmáčknout ne ji celou posunout :lol: prostě mezi pláštěm výfuku a tou trubičkou musí být díra
Uživatelský avatar
fesoj
 
Příspěvky: 44
Registrován: středa 30 květen 2007, 18:40

Příspěvekod Pecold » středa 23 leden 2008, 13:43

:lol: a já se to marně pokoušel ohnout vevnitř. Na konci prostě tu trubičku tak do půlky posunout, to by jít mohlo.
Pecold
 
Příspěvky: 50
Registrován: pondělí 28 srpen 2006, 11:07
Bydliště: Meziboří, Strážek

Příspěvekod Kaiser » středa 23 leden 2008, 20:10

No dávám sem foto, jak to mám udělané já...Není to moje práce, ale práce předchozího majitele. Zvuk je bomba a co jsem koupil KN vzduchový filtr je to ještě lepší. Zkusím sem dát video :lol: Obrázek

Obrázek
Kaiser
 
Příspěvky: 45
Registrován: sobota 17 únor 2007, 18:40
Bydliště: Blovice(okres Plzeň-jih)

Příspěvekod luboshd » středa 23 leden 2008, 21:30

docela dobre vymysleny....taky tam mam filtr kn.....ale neni jeste ten zvuk....to video by bylo dobry....
luboshd
 
Příspěvky: 26
Registrován: neděle 20 leden 2008, 22:49
Bydliště: Plzen-jih

Re: .

Příspěvekod Kaiser » čtvrtek 24 leden 2008, 13:20

fesoj píše:no nevím je to taková divočina,ale když ti jde jenom o zvuk tak efekt to má určitě dobrej :lol:


Proč divočina :?: ???A jak si přišel na to, že mi jde jen o zvuk???
Kaiser
 
Příspěvky: 45
Registrován: sobota 17 únor 2007, 18:40
Bydliště: Blovice(okres Plzeň-jih)

Re: .

Příspěvekod fesoj » čtvrtek 24 leden 2008, 14:05

no třeba ty díry kolem té trubičky...nevypadá to moc vábně nehledě nato že se nemá oco opřít a časem se může stát že se ti utřepe nebo uhnije :wink:
Uživatelský avatar
fesoj
 
Příspěvky: 44
Registrován: středa 30 květen 2007, 18:40

Příspěvekod Kaiser » neděle 16 březen 2008, 21:04

Kaiser
 
Příspěvky: 45
Registrován: sobota 17 únor 2007, 18:40
Bydliště: Blovice(okres Plzeň-jih)

výfuk

Příspěvekod Barthez » čtvrtek 12 únor 2009, 19:36

Ahoj kluci.. Jak se chová motor potom co se zmáčkne ta trubička? Jde nahoru spotřeba? :idea: Díky za odpověď..
Barthez
 
Příspěvky: 22
Registrován: středa 24 leden 2007, 18:55
Bydliště: Skalice nad Svitavou

Další

Zpět na Vaše postřehy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků