Blastry / Blaster / Chránič páček / rukou

Sem všechny zkušenosti, vylepšení, problémy apod. (motor, pneu, brzdy apod.)

Re: Blastry / Blaster / Chránič páček / rukou

Příspěvekod Davidcechino » neděle 01 červen 2014, 19:40

Nemáte někdo tip na blastery, který by pasovali na NXko ? At´už třeba Acerbis, Progrip nebo jiné. :?:
Davidcechino
 
Příspěvky: 2
Registrován: pondělí 28 duben 2014, 16:49

Chrániče rukou

Příspěvekod Kokes » úterý 29 březen 2016, 16:04

čus, chtěl bych si pořídit chrániče rukou s kovovou výztuhou...
mohl by mi někdo poradit nějaké kvalitní chrániče co budou pasovat na rok 95?

dík
Kokes
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 4
Registrován: pátek 18 březen 2016, 18:12

Re: Chrániče rukou

Příspěvekod peca » středa 30 březen 2016, 18:29

Nazdar. Zkus dat do HLEDEJ (v pravo navrchu): blastry. Je tu na to téma. Nazdar.
peca
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 358
Obrázky: 102
Registrován: sobota 04 červen 2011, 22:43
Bydliště: kyjovsko

Re: Chrániče rukou

Příspěvekod Mira » čtvrtek 31 březen 2016, 15:08

Ahoj, tyhle mam na dominu ja, vyberes si jakou chces barevnou kombinaci, a cena myslim rozumna, oproti jinym ,,znackovym" vyrobkum....

At se dari, Mira


http://www.motomachos.cz/chranice-pacek ... zj03d.html
Mira
 
Příspěvky: 20
Obrázky: 0
Registrován: pondělí 09 únor 2015, 19:51
Bydliště: Horní Němčí

Re: Chrániče rukou

Příspěvekod Jaffa » pátek 01 duben 2016, 07:52

Moje zkusenost je takova, ze vsechny chranice s vyztuhou jsou celkem na prd. Meli sme dohromady s brachou na motorkach asi 4 ruzny znacky a vsechno je to mekky blato a kdyz s tim svihnes o zemtak se ten hlinik ohne a (v nasem pripade 2x ) znemozni zmacknuti spojky, nebo brzdy... Brachovi se to stalo prvne u nakejch noname blasteru, tak sem si rikal, ze s acerbisama sem v pohode a vubec, ohejbaj se taky ...
Kdyz s vyztuhou tak bych asi zkusil nejaky Cycry, ty by snad mohly drzet lip a nebo plastaky ...

SLOUČENÉ Nezakládejte prosím duplicitních témata Standa
Jaffa
 
Příspěvky: 58
Obrázky: 25
Registrován: pátek 15 duben 2011, 07:00

Re: Blastry / Blaster / Chránič páček / rukou

Příspěvekod baklajz » sobota 18 březen 2017, 15:10

Můj dřív kladný názor na vyztužené blastry změnila nedávná nehoda kamaráda. :-no: Nebýt těch hliníkových výztuh, mohlo to být v pohodě. Vlítnul do hlubokýho rygolu ve vysoké trávě a šel přes řidítka. Jenomže mu ruce zklouzly právě mezi blastry a hefty. Výsledek: jak ho ty blastry podržely že nemohl prostě vyletět, měl obě ruce zlomený v zápěstí a ještě vykloubená kyčel a zlomená noha.
Takže za mě : na motorku do lesa a Off-road blastry bez hliníkových výztuh a pro jistotu výklopné páčky, které se pod pružinou dají otočit dopředu a zase se vrátí zpět. Na bok pak maximálně nějakou malou hrazdičku, která podrží ruku proti zklouznutí do strany a opře se o ni měkký plastový blastr.
Na motorku na silnici vyztužený blastr není potřeba a ten velký origo na dominátoru bezvadně chrání ruku proti dešti a studenému větru.
Ještě něco závěrem - tomu kamarádovi se to stalo v místě, kde to dobře zná, jenomže tam jel naposledy před víc než rokem. Mezitím tam jezeďáci po nedávných povodních udělaly takovou nějakou strouhu a ta zatím stihla zarůst travou a splynout s okolím. Kluci - bacha na to a do terénu vždycky nejmíň dva!
Uživatelský avatar
baklajz
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 42
Obrázky: 52
Registrován: středa 16 říjen 2013, 08:14
Bydliště: Hostinné okr. Trutnov

Re: Blastry / Blaster / Chránič páček / rukou

Příspěvekod Adrian807 » středa 05 červen 2019, 16:54

Čus já sem blastry nakonec objednal odtud https://www.bolder.cz/moto-blastry
Adrian807
 
Příspěvky: 2
Registrován: úterý 07 květen 2019, 13:17

Předchozí

Zpět na Vaše postřehy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron