hmotnosti v TP

Užitečné rady, o kterých byste měli vědět - silniční zákon, první pomoc, dopravní předpisy v okolních státech, apod.

Re: hmotnosti v TP

Příspěvekod Alfik » čtvrtek 26 leden 2012, 18:59

Tady musím dát za pravdu Kozzimu. :_OK:
Uživatelský avatar
Alfik
Moderátor
 
Příspěvky: 857
Obrázky: 1
Registrován: úterý 16 září 2008, 13:10
Bydliště: okolí Knína

Re: hmotnosti v TP

Příspěvekod kajlak » čtvrtek 26 leden 2012, 20:43

to ja mam zase ten predek nejak jedovatej,asi starej domik s nissinama brzdi lip :lol:
Uživatelský avatar
kajlak
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 275
Obrázky: 5
Registrován: neděle 26 duben 2009, 19:19
Bydliště: mladec

Re: hmotnosti v TP

Příspěvekod Bago » čtvrtek 26 leden 2012, 21:24

Taky se mi zdá že si na to stěžuju jen já a Wáca s Brembama
...i když Kozzy má tuším taky ´97, tak by měl mít taky Brembáky.
No nevím, uvidím co to udělá po nákupu pancířek, ale teď mi ty brzdy fakt přijdou při větším naložení vyloženě slabý.Ale to už jsem asi trošku :offtopic:
Uživatelský avatar
Bago
 
Příspěvky: 83
Registrován: čtvrtek 25 červen 2009, 18:21
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: hmotnosti v TP

Příspěvekod m.bonbon » čtvrtek 26 leden 2012, 22:34

nevím co mám v techničáku ale mám 115kg kámoš 120kg a brzdy to pobírají v pohodě motor to taky v pohodě zvládá nemít vzadu kufr tak pár lidí má na zadku pěkný strupy :roll: horší to je se zadní brzdou ta mi nebrzdí vůbec ale když zabrzdím přední tak de zadek nahoru :_OK: akorád s tou zátěží nejde jezdit moc v terenu a není to na dlouhý jízdy toho místa tam moc není nejlepší je holka do 60 kg mám slr rv.97
jo a rám se nad 100km vlní :-no:
když jedu sám tak se vlní ve 140
Uživatelský avatar
m.bonbon
 
Příspěvky: 65
Obrázky: 0
Registrován: středa 31 srpen 2011, 14:28
Bydliště: jižní čechy

Re: hmotnosti v TP

Příspěvekod kozzy » pátek 27 leden 2012, 01:37

:offtopic: Správně! Kozzyho Domino má v T.P. made in Italy "97".Nicméně brzdy jsou Nissin a na hadicách je r.v. 96. :offtopic:

Zpět k tématu: Nečekal bych že Brembáky budou mít s těžším nákladem nějaký problém.Já jsem subjektivně žádnou změnu nezaznamenal.Se slečnama stejně jezdím ofafrně,takže bych mašinu klidně i přetížil.Možná bych si jen dotáhnul centrál a přifouknul obutí. Ve dvou mám na Dominu problém jen s tlukotem helmou o helmu.A taky je na sedle výrazně méně místa,což může být i příjemné. :_OK: (samozřejmě s bráchou je prostě jen míň místa... :) )

Samice: přijde mi nereálné, že by se ti povedlo opravit chybu v TP. Vůbec si nedokážu představit kolik razítek bys musel sehnat.A i kdyby se ti to povedlo, tak těch tvých vytoužených 355kg v tandemu se skromnou bagáží stejně přestřelíš.Být tebou jezdím a neřeším.
Uživatelský avatar
kozzy
 
Příspěvky: 229
Obrázky: 18
Registrován: pondělí 30 červen 2008, 12:46
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: hmotnosti v TP

Příspěvekod Samice » pátek 27 leden 2012, 08:51

kozzy píše::offtopic: Správně! Kozzyho Domino má v T.P. made in Italy "97".Nicméně brzdy jsou Nissin a na hadicách je r.v. 96. :offtopic:

Zpět k tématu: Nečekal bych že Brembáky budou mít s těžším nákladem nějaký problém.Já jsem subjektivně žádnou změnu nezaznamenal.Se slečnama stejně jezdím ofafrně,takže bych mašinu klidně i přetížil.Možná bych si jen dotáhnul centrál a přifouknul obutí. Ve dvou mám na Dominu problém jen s tlukotem helmou o helmu.A taky je na sedle výrazně méně místa,což může být i příjemné. :_OK: (samozřejmě s bráchou je prostě jen míň místa... :) )

Samice: přijde mi nereálné, že by se ti povedlo opravit chybu v TP. Vůbec si nedokážu představit kolik razítek bys musel sehnat.A i kdyby se ti to povedlo, tak těch tvých vytoužených 355kg v tandemu se skromnou bagáží stejně přestřelíš.Být tebou jezdím a neřeším.

Zkusím se stavit u zdejšího dealera Hondy jestli by mi nemolhli vystavit nějaké potvrzení s originálnímy parametry Domina. A pak taky na registru vozidel sedí "známej" tak třeba..... :idea:
Každopádně ti ale dávám za pravdu a nebudu řešit, ale jezdit :_OK:
Uživatelský avatar
Samice
 
Příspěvky: 40
Obrázky: 8
Registrován: neděle 01 leden 2012, 09:28
Bydliště: kousek od Pardubic

Re: hmotnosti v TP

Příspěvekod Samice » sobota 28 leden 2012, 05:06

Tak v Hondě mi řekli, že by museli psát do výrobního závodu bo co.....
A že by to stálo litr..... Za tolik mi těch cca 40 kg fakt nestojí :-no: :lol:
Ale na tom registru vozidel říkali, že by to snad nějak mohlo jít.....tak uvidím...
Uživatelský avatar
Samice
 
Příspěvky: 40
Obrázky: 8
Registrován: neděle 01 leden 2012, 09:28
Bydliště: kousek od Pardubic

Re: hmotnosti v TP

Příspěvekod Zemi » sobota 28 leden 2012, 09:29

Samice píše:Tak v Hondě mi řekli, že by museli psát do výrobního závodu bo co.....
A že by to stálo litr..... Za tolik mi těch cca 40 kg fakt nestojí :-no: :lol:
Ale na tom registru vozidel říkali, že by to snad nějak mohlo jít.....tak uvidím...

To je přesně ono proč nesnáším úředníky :evil: když udělají chybu tak to se stane ale když ji mají napravit tak to nejde to pak musíš běhat ty a někdy dokonce i platit. Mě takhle spletli rodné číslo u kluka a to se děli věci :teacher:
Můžeš mít štěstí a narazíš na dobrého úředníka a jednoduše ti to přepíše v TP ale tvůj TP je v databázi aby se mohli podívat Policajti podle čísla co jsi zač :) mají tam právě i ty váhy a v tom už budou mít asi problém :buro:. Ale nedivím se že to chceš mít v cajku nedávno jsem koukal na video jak v Rakousku šli po laděných výfucích a jak pěkně všichni platili :oops: u nás se některé věci ještě neřeší ale všechno sem přijde taky. :?
Uživatelský avatar
Zemi
 
Příspěvky: 28
Obrázky: 8
Registrován: úterý 01 listopad 2011, 22:56
Bydliště: Lázně Kynžvart

Re: hmotnosti v TP

Příspěvekod m.bonbon » sobota 28 leden 2012, 09:59

je to jako se vším chce to mít známého na tom správném místě :D
já mám sousedku co dělá na evidenci vozidel takže mi stačí koupit kafe a mám vše vyřízené :_OK:
Uživatelský avatar
m.bonbon
 
Příspěvky: 65
Obrázky: 0
Registrován: středa 31 srpen 2011, 14:28
Bydliště: jižní čechy

Re: hmotnosti v TP

Příspěvekod Zemi » sobota 28 leden 2012, 10:22

m.bonbon píše:je to jako se vším chce to mít známého na tom správném místě :D
já mám sousedku co dělá na evidenci vozidel takže mi stačí koupit kafe a mám vše vyřízené :_OK:

Mám taky zrovna kamaráda na evidenci vozidel :) :_OK: ale sami se taky bojí některý věci dělat protože nad nimi jsou zase ještě horší úředníci :D :D
Uživatelský avatar
Zemi
 
Příspěvky: 28
Obrázky: 8
Registrován: úterý 01 listopad 2011, 22:56
Bydliště: Lázně Kynžvart

Re: hmotnosti v TP

Příspěvekod pajagutsi » pondělí 13 únor 2012, 14:06

Samice píše:Nazdar Kolegové 8)
Chtěl bych poprosit jestli by jste mi někdo mohl vysvětlit co vlastně ty váhy v TP znamenají. A kolik můžu na to svoje Domino naložit??
PS: budu rád, když přihodíte i vaše hmotnosti...
337


Zdar dej pozor ja mam řetězovku tak v polovině jeli jsme s kamošem mame dohromady asi 170kg a skončilo to rozsekaným čističem řetězu čeká mě koupě novyho za litr pružinu mam na středu
Uživatelský avatar
pajagutsi
 
Příspěvky: 36
Obrázky: 8
Registrován: čtvrtek 05 leden 2012, 11:45
Bydliště: Lanškroun

Re: hmotnosti v TP

Příspěvekod Samice » pondělí 13 únor 2012, 18:21

pajagutsi píše:
Samice píše:Nazdar Kolegové 8)
Chtěl bych poprosit jestli by jste mi někdo mohl vysvětlit co vlastně ty váhy v TP znamenají. A kolik můžu na to svoje Domino naložit??
PS: budu rád, když přihodíte i vaše hmotnosti...
337


"skončilo to rozsekaným čističem řetězu"

O jakým čističi to mluvíš? Máš nějakou dodělávku...??
Uživatelský avatar
Samice
 
Příspěvky: 40
Obrázky: 8
Registrován: neděle 01 leden 2012, 09:28
Bydliště: kousek od Pardubic

Re: hmotnosti v TP

Příspěvekod pajagutsi » úterý 14 únor 2012, 11:46

Samice píše:
pajagutsi píše:
Samice píše:Nazdar Kolegové 8)
Chtěl bych poprosit jestli by jste mi někdo mohl vysvětlit co vlastně ty váhy v TP znamenají. A kolik můžu na to svoje Domino naložit??
PS: budu rád, když přihodíte i vaše hmotnosti...
337


"skončilo to rozsekaným čističem řetězu"

O jakým čističi to mluvíš? Máš nějakou dodělávku...??


Nevim jak sem dat foto ale je to guma co ve předu obepíná kyvku má na sobě drážku já bych se na ni vys... ale slyšim cinkaní řetězu o kyvku někde tu koluje odkaz na nd jsou tam pěkný obrázky možná ti to skusim poslat meilem dyž sem taková dylina hele koukni na moje album tam sem ho dostal :-bay
Naposledy upravil pajagutsi dne úterý 14 únor 2012, 12:06, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
pajagutsi
 
Příspěvky: 36
Obrázky: 8
Registrován: čtvrtek 05 leden 2012, 11:45
Bydliště: Lanškroun

Re: hmotnosti v TP

Příspěvekod frijolero » úterý 14 únor 2012, 11:55

Zdar,

jedna se o chain slider. Je tam proto jak rikas aby retez necinkal o kyvku. Me sel do kitu kdyz nejaky expert prede mnou namotoval rozetu se 40ti zuby a retez ho roztrhal. Rekl bych, ze hmotnost na jeho opotrebeni moc vliv mit nebude..
frijolero
 
Příspěvky: 65
Registrován: neděle 20 červen 2010, 16:07
Bydliště: Vendryně

Re: hmotnosti v TP

Příspěvekod pajagutsi » úterý 14 únor 2012, 12:02

frijolero píše:Zdar,

jedna se o chain slider. Je tam proto jak rikas aby retez necinkal o kyvku. Me sel do kitu kdyz nejaky expert prede mnou namotoval rozetu se 40ti zuby a retez ho roztrhal. Rekl bych, ze hmotnost na jeho opotrebeni moc vliv mit nebude..


možná ne ale urval se mi spodek a už při tý cestě tak sem to na to sved ted už budu vozit jen hubený pr..... :D
Uživatelský avatar
pajagutsi
 
Příspěvky: 36
Obrázky: 8
Registrován: čtvrtek 05 leden 2012, 11:45
Bydliště: Lanškroun

PředchozíDalší

Zpět na Rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron