Přední blatník

Užitečné rady, o kterých byste měli vědět - silniční zákon, první pomoc, dopravní předpisy v okolních státech, apod.

Přední blatník

Příspěvekod blazin » neděle 25 září 2016, 08:05

Ahoj všem, chtěl bych se zeptat, jaký krosový blatník použít na Domíka. Z jakého typu motorky a nebo je nějaký univerzal co tam napasuji vždycky?? Nějaké úpravy jsem tu viděl na foru a psal jsem Kajlakovi SZ, ale neodpověděl, tak bůh ví zda sem vůbec ještě chodí. Poradí ostatní :wink: ??, díky za info.
blazin
 
Příspěvky: 19
Obrázky: 0
Registrován: středa 04 listopad 2015, 20:17

Re: Přední blatník

Příspěvekod Wáca » pondělí 26 září 2016, 12:15

Vyber si ten co se ti líbí, lidi dávaj i blatníky z motardů. Žádnej tam nesedne aby si s ním nemusel hýbat.
Uživatelský avatar
Wáca
 
Příspěvky: 662
Obrázky: 0
Registrován: pondělí 31 srpen 2009, 12:21
Bydliště: Liberecký kraj

Re: Přední blatník

Příspěvekod zajo120 » pondělí 27 únor 2017, 13:44

Zdravim vas chlapi chcel by som sa vas opitat ako je to s krytmy na prednu vydlu daju sa dopasovat aj na novsi rocik ja mmam Domika 2002 a chcel by som si tie krity zohnat daju sa tam nejak pripevnit aj bez tych uchitov ?? vdaka za odpoved
zajo120
 
Příspěvky: 2
Registrován: pondělí 27 únor 2017, 13:36

Re: Přední blatník

Příspěvekod kozzy » pátek 03 březen 2017, 00:35

Jaký kryt myslíš? Takové ty plasty kolem brzdového kotouče? Proboha proč???? Neřekl bych, že tam půjdou nějak jednoduše přidělat, pokud tam nemáš patřičné návarky, ale hlavně nechápu, proč by to tam někdo dobrovolně dával...
Hezký to neni, funkční to neni, většinou to lidi spíš zahazujou...
Uživatelský avatar
kozzy
 
Příspěvky: 229
Obrázky: 18
Registrován: pondělí 30 červen 2008, 12:46
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Přední blatník

Příspěvekod Alfik » pátek 03 březen 2017, 19:36

Návarky tam nikde žádné nejsou(alespoň na ročníku 92)Jsou tam,,nálitky"se závity a nahoře se to zahákne za vidli+závit.
Tady je to vidět
Obrázek
a porovnej svojí vidli a tuhle.Ale jak říká Kozzák,žádnej velkej účel to nemá,když jezdíš v bahně,drží se tam bahno,trochu krásy to nadělá,ale zase ta motorka musí bejt vyvoněná celá aby to dotvářelo ten dojem.Mimochodem,na partsdepotu jsem ani nabídku dílů na 2002 Dominátora nenašel,je tam na 99 a to kryt na vidlích už nemá.
Uživatelský avatar
Alfik
Moderátor
 
Příspěvky: 857
Obrázky: 1
Registrován: úterý 16 září 2008, 13:10
Bydliště: okolí Knína

Re: Přední blatník

Příspěvekod zajo120 » úterý 21 březen 2017, 14:01

Chcem to tam dat lebo sa mi to paci je mi jasne že to žiaden ucel nemá mam rok 2002 a nemám tam tie úchyty preto som chcel vediet či to niekto ma na takom rocniku
zajo120
 
Příspěvky: 2
Registrován: pondělí 27 únor 2017, 13:36


Zpět na Rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron