Po zadnim..

Užitečné rady, o kterých byste měli vědět - silniční zákon, první pomoc, dopravní předpisy v okolních státech, apod.

Re: Po zadnim..

Příspěvekod kajlak » pondělí 05 duben 2010, 18:25

to ja uz takhle neblbnu na enduru,na sportovni kdyz jsem mel jeste tak to slo na pridani plynu a hned tam bylo 120km/h :lol: na enduru kdyz jedu aji v terenu tak se to taky stavi a je to neprijemny uz :cry: kamos ted koupil husaberg 650 a stezuje si ze to jde aji na trojku na pridani plynu na zadek :lol:
Uživatelský avatar
kajlak
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 275
Obrázky: 5
Registrován: neděle 26 duben 2009, 19:19
Bydliště: mladec

Re: Po zadnim..

Příspěvekod lomecak » pondělí 17 květen 2010, 14:00

chlapi,cim pomaleji budete jezdit po zadnim,tim driv odkourite ram..zacne vam praskat u krku..ty rany pri dopadu predniho zpatky na zem jsou strasny.. :D
lomecak
 
Příspěvky: 4
Registrován: sobota 15 květen 2010, 19:23
Bydliště: Klučenice,okr.Příbram

Re: Po zadnim..

Příspěvekod Standa » pondělí 17 květen 2010, 14:42

Musíš před dopadem přidat plyn, aby přední kolo dosedlo měkce :wink:
Uživatelský avatar
Standa
Site Admin
 
Příspěvky: 571
Obrázky: 138
Registrován: pátek 02 únor 2007, 07:55
Bydliště: Jižní Plzeňsko

Re: Po zadnim..

Příspěvekod pepiv » pondělí 17 květen 2010, 21:21

Tak mě to jde na zadní jen po rovince, při rozjezdu na 1, když zatahám za plyn a potrápím spojku. Jinak ne. To přidání a ubrání nefuguje, to se přední ani neodlepí od asfalfu. :roll:
pepiv
 

Re: Po zadnim..

Příspěvekod lomecak » neděle 23 květen 2010, 09:30

mel jsem pod sebou nekolik Dominatoru,ale ani jeden nesel na zada pouze plynem..myslim ze ten kdo to pise tak si to akorat namlouva a veri tomu..samozrejme myslim Domina bez uprav.. :D
lomecak
 
Příspěvky: 4
Registrován: sobota 15 květen 2010, 19:23
Bydliště: Klučenice,okr.Příbram

Re: Po zadnim..

Příspěvekod Bago » neděle 23 květen 2010, 10:44

lomecak píše:mel jsem pod sebou nekolik Dominatoru,ale ani jeden nesel na zada pouze plynem..myslim ze ten kdo to pise tak si to akorat namlouva a veri tomu..samozrejme myslim Domina bez uprav.. :D


stačí o dva zuby větší rozeta, žádný pohádky :-)
Uživatelský avatar
Bago
 
Příspěvky: 83
Registrován: čtvrtek 25 červen 2009, 18:21
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Po zadnim..

Příspěvekod kajlak » neděle 23 květen 2010, 11:58

lomecak píše:mel jsem pod sebou nekolik Dominatoru,ale ani jeden nesel na zada pouze plynem..myslim ze ten kdo to pise tak si to akorat namlouva a veri tomu..samozrejme myslim Domina bez uprav.. :D

to jsi asi jezdil na nx 250 ne? :lol: nebo na nejakych skrcenkach :lol: ikdyz je fakt ze to mam komplet oskubany a odlehceny a prevod 14/47 :roll:
Uživatelský avatar
kajlak
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 275
Obrázky: 5
Registrován: neděle 26 duben 2009, 19:19
Bydliště: mladec

Re: Po zadnim..

Příspěvekod Gwynbleidd » neděle 23 květen 2010, 12:15

No za plynem to jde jednoduše snad jen ve dvou, jinak to dá vážně fušku trefit správné otáčky, aby to mělo dost výkonu a zároveň ještě kam přidat. Možná ti co to mají zpřevodované do síly, ale z klasikou a bez úprav to není ono.

Jinak co se týče třeba mně, bych klidně jízdu po zadním vyměnil za ještě menší rozetu a vyšší rychlost v nižších otáčkách při cestování. Protože pro víkendové ježdění do "terénu" se mi zdá výkon domina opravdu dostatečný a na opravdové OFF tahle motka stejně není.
Uživatelský avatar
Gwynbleidd
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 162
Obrázky: 23
Registrován: středa 21 říjen 2009, 07:47
Bydliště: Trojannovice

Re: Po zadnim..

Příspěvekod pepiv » neděle 23 květen 2010, 18:55

lomecak píše:mel jsem pod sebou nekolik Dominatoru,ale ani jeden nesel na zada pouze plynem..myslim ze ten kdo to pise tak si to akorat namlouva a veri tomu..samozrejme myslim Domina bez uprav.. :D

I já to vídím přesně tak!
pepiv
 

Re: Po zadnim..

Příspěvekod praporčík » neděle 23 květen 2010, 19:41

no nevím když jsem doncka přivezl tak jsem ho pujčil kamarádovi vzal za plyn za 1 a moto šla hore ale jen tak 20-30 cm víc ne jinak nevím jaká tam byla rozeta...
praporčík
 
Příspěvky: 325
Registrován: pondělí 10 září 2007, 20:14
Bydliště: u Plzně

Re: Po zadnim..

Příspěvekod pepiv » neděle 23 květen 2010, 19:54

praporčík píše:no nevím když jsem doncka přivezl tak jsem ho pujčil kamarádovi vzal za plyn za 1 a moto šla hore ale jen tak 20-30 cm víc ne

Jasně, ale levačkou hmatal po spojce, beztak...
pepiv
 

Re: Po zadnim..

Příspěvekod praporčík » neděle 23 květen 2010, 20:01

No to právě ne...rozjel se ubral a pak za to zatáhnul...ale jinak je mě to fuk.Já jen že to šlo,ale jinak fakt fuk.....totálně..
praporčík
 
Příspěvky: 325
Registrován: pondělí 10 září 2007, 20:14
Bydliště: u Plzně

Re: Po zadnim..

Příspěvekod kajlak » neděle 23 květen 2010, 20:20

to je fakt divny :w1/: ikdyz je pravda ze jsem to nezkousel jak to bylo v origo stavu,dnes jsem to projizdel a schvalne to zkousel a jde to a bez spojky :lol:
Uživatelský avatar
kajlak
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 275
Obrázky: 5
Registrován: neděle 26 duben 2009, 19:19
Bydliště: mladec

Re: Po zadnim..

Příspěvekod pepiv » neděle 23 květen 2010, 21:03

Jo jo, nám, co máme sériovky to jen a pouze na plyn nejde :cry: :cry: :cry:
pepiv
 

Re: Po zadnim..

Příspěvekod lomecak » úterý 25 květen 2010, 16:33

kajlak píše:
lomecak píše:mel jsem pod sebou nekolik Dominatoru,ale ani jeden nesel na zada pouze plynem..myslim ze ten kdo to pise tak si to akorat namlouva a veri tomu..samozrejme myslim Domina bez uprav.. :D

to jsi asi jezdil na nx 250 ne? :lol: nebo na nejakych skrcenkach :lol: ikdyz je fakt ze to mam komplet oskubany a odlehceny a prevod 14/47 :roll:

r.v.90. tzn otevrena nedusena americka verze..spojky pouze se syticem..a jinak me vubec netrapi komu se tady co zveda..ja osobne radeji jezdim po obou kolech,i kdyz obcas me taky chytne peknej rapl.. :D :D :D
lomecak
 
Příspěvky: 4
Registrován: sobota 15 květen 2010, 19:23
Bydliště: Klučenice,okr.Příbram

PředchozíDalší

Zpět na Rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron