Jizrské hory,Liberec,Ještěd

Sem všechny výlety z naší republiky.

Jizrské hory,Liberec,Ještěd

Příspěvekod Alfik » neděle 17 duben 2011, 11:47

Včera jsme s Richardem absolvovali výjezd do oblasti Jizerských hor,Liberce a Ještědu.
Moc jsme si to užili(alespoň já ano).Byli jsme se podívat na místě(doufám)budoucího srazu 2011(popíšu ve vlákně o srazu)Je to u Lučan nad Nisou.
Tady je jen rychlá zastávka při mém kešování(kačeři vědí):
Obrázek
Jak vidíte,užili jsme si trochu sněhu,kterého bylo podle majitele chaty Lučanky ještě v pátek asi 10cm.Ale to k silvestru patří.Patrně si teď říkáte,že mi asi hrabe.Ale ne tak docela.Majitel pořádal v sobotu na chatě Silvestr pro motorkáře.
Projeli jsme pak do Bedřichova,dále pak přes Liberec na Ještěd.Tato cesta je moc libová,hlavně pak pro milovníky zatáček.
Na Ještědu a vlastně i po celou dobu bylo moc pěkné počasí.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Pozor na parkování na Jěštědu.Parkovné je 60,-Kč(tedy víc jak 2,-EUR).Neřeší se tam,že chcete udělat jen vrcholovou fotku.Drsné.
Sjezd z Liberce na druhou stranu,tady směrem k Českému Dubu,jsem si pak dal dvakrát.Mooooc pěkná adrenalinová zábava.
Od Boleslavi je pak už do Prahy jen nudná dálnice(použili jsme jí pro urychlený přesun)
Další foto možná dodá Richard.
Uživatelský avatar
Alfik
Moderátor
 
Příspěvky: 857
Obrázky: 1
Registrován: úterý 16 září 2008, 13:10
Bydliště: okolí Knína

Re: Jizrské hory,Liberec,Ještěd

Příspěvekod richardH » neděle 17 duben 2011, 21:49

tady to je , kvalitu prosím nekomentovat , je to foceno mobilem...
156157158
159160161
162163164
165166167
168169170
Uživatelský avatar
richardH
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 124
Obrázky: 31
Registrován: čtvrtek 06 listopad 2008, 20:38

Re: Jizrské hory,Liberec,Ještěd

Příspěvekod ddusann » neděle 17 duben 2011, 22:51

pekne panove, pekne...i nejaky krabicky po ceste...tak jak to ma byt ;) alfiku, je mozny ze sem te dnes videl na novem obchvatu mezi D1 a D5 jak si prepinal benzin?
ddusann
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 89
Obrázky: 7
Registrován: sobota 02 srpen 2008, 15:31

Re: Jizrské hory,Liberec,Ještěd

Příspěvekod Alfik » pondělí 18 duben 2011, 19:00

100% ne.tamtudy jsem nejel,v neděli jsem nevytáhl paty od baráku.Jel jsem pod mostem jen v sobotu a to jsem měl ještě půlku nádrže.Takže já to nebyl.
Keška byla,samo.Jen škoda že nebylo víc času a že nemám mobil s přístupem na net.
Uživatelský avatar
Alfik
Moderátor
 
Příspěvky: 857
Obrázky: 1
Registrován: úterý 16 září 2008, 13:10
Bydliště: okolí Knína


Zpět na Česká Rebublika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron