Procestujte Nový Zéland na motorce :-)

A zde, pokud někdo má tip na dalekou cestu.

Procestujte Nový Zéland na motorce :-)

Příspěvekod sympi8 » pondělí 31 květen 2010, 17:32

normálně nic moc příspěvků nedávám, ale protentokrát přispěju trochou z mého putování po jižní polokouli...navštívil jsem tam pár států...ale na jednom, Novém Zélandu, jsem pobyl rok (2006) a jak to tak bývá bez mašiny to nejde...tak jsem si vyhlídnul jednu za slušný peníz, samosebou to musela být Honda :-D ... CX500, dvouvál z roku 1980... třičtvrtě roku jsem tam na ní brázdil novozélandské kopce, a že jich tam je, a pláže...ba i hory... protože fotek z těchto cest je mnoho, šoupnu vám sem pouze odkaz na Rajče.net kde mám jen hrst umístěnou...podruhé jsem navštívil tuto polokouli v 2009 ale tentokráte už jen s autem, bez mašiny :-(

fotky mašiny na NZ jsou na mém webu pod příhrádkou předchozí moto ... http://www.dominator650.webzdarma.cz/

a fotky z putování po JP jsou na rajčeti...
http://sympi8.rajce.idnes.cz/

fotek s motkou je sice více, ale jsem líný je někam nahrávat :-D
užíte si pěkné pokoukáníčko...Sympi8
Naposledy upravil sympi8 dne pondělí 31 květen 2010, 21:20, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
sympi8
 
Příspěvky: 11
Registrován: sobota 21 červen 2008, 18:39
Bydliště: jižní čechy

Re: Procestujte Nový Zéland na motorce :-)

Příspěvekod rastakvajanasta » pondělí 31 květen 2010, 18:22

Kamaráde ty jsi dobrodruh! :_OK: Fotky pěkný a chválím ti novýho Domana '91, mám ten samej model.
Uživatelský avatar
rastakvajanasta
Moderátor
 
Příspěvky: 878
Obrázky: 40
Registrován: sobota 03 listopad 2007, 22:45
Bydliště: Příbramsko

Re: Procestujte Nový Zéland na motorce :-)

Příspěvekod pepiv » pondělí 31 květen 2010, 18:51

Krásný fotky, na Nový Zéland bych se chtěl taky jednou podívat... nádhera.

Co se týče Dominátora: ad foto vypadá že je v naprosto dokonalém (zachovalém) a původním stavu :_OK: Takových už moc není.
pepiv
 

Re: Procestujte Nový Zéland na motorce :-)

Příspěvekod Miras » pondělí 31 květen 2010, 20:41

Nádherné fotky z N.Z.To máte určitě krásný zážitek.Akorát nemůžu proboha pochopit,proč ta výměna domika.Tento červený je taky krásný ,to ne že není,ale ten předchozí byl tou nejkrásnější kombinací barev jaký byl vůbec vyrobený.Hltal jsem tu barevnou kombinaci z titulní fotky z kempu,nebo u tebe doma na dvoře(z Tvých stránek). :D Ale jinak blahopřeju,i tento je opravdu parádní.Asi měl štěstí na majitele. :D :_OK: :_OK:
Uživatelský avatar
Miras
 
Příspěvky: 54
Obrázky: 0
Registrován: úterý 07 červenec 2009, 13:58
Bydliště: Praha

Re: Procestujte Nový Zéland na motorce :-)

Příspěvekod sympi8 » úterý 01 červen 2010, 20:29

to Rasťa : ano Rasťo, barva je sice stejná,ale v detailech se liší...ty máš například karburátor VE84D až VE84F kde přidusily koníky...máš už spínač stojánku,kterým můj model ještě nedisponuje, zadní nosič mám origo černý, ty už v typické barvě hliníku...apd.

to Pepiv: děkuji za pochvalu .-)

to Miras: Ano, i mě se ten černý líbí asi ze všech možných barevných a karosářských kombinací nejvíc, ale okolnosti byli prostě takové, že jsem je vyměnil.... tu druhou má kamarád, takže jí mám na očích :-)
Uživatelský avatar
sympi8
 
Příspěvky: 11
Registrován: sobota 21 červen 2008, 18:39
Bydliště: jižní čechy


Zpět na Mimo evropská

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník