Stahování příloh

Připomínky k našemu fóru. Vylepšení, nápady, zlepšení. Problémy s registrací, obrázky apod.

Stahování příloh

Příspěvekod midway » pátek 06 březen 2020, 11:30

Zdar pánové. Nejprve chci vyjádřit uznání za toto fórum - super práce. Jsem nově registrovaný a narazil jsem na problém se stahováním odkazů, konkrétně se jedná o manuály k motocyklu. Pokaždé, když chci stáhnout manuál z odkazu, fórum mi hlásí chybu, že nejsem oprávněn dokument stáhnout. Ve vyhledavači jsem řešení nenalezl, ani vhodné vlákno. Tak snad nebudu za jelito:) Můžete mi prosím poradit, jak toto oprávnění získat, případně jakou podmínku musím splnit? Díky moc a hodně pohodových kilometrů.

Dále při jakékoliv editaci, nebo uložení komentáře mi prohlížeč hlásí tuto chybu:

Parse error: syntax error, unexpected 'dns' (T_STRING), expecting ')' in /web/htdocs2/nx650cz/home/www/forum/bbclone/var/last.php on line 333ja

Martin
midway
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtvrtek 05 březen 2020, 23:18

Re: Stahování příloh

Příspěvekod peca » pátek 06 březen 2020, 22:53

Nazdar. Ano, za kvalitu tohoto fóra děkujeme adminom, že si občas najdů čas neco smazat nebo přesunůt.
Já vím za to si nic nekůpijů... :D
Abys mohl stahovat, musíš byt členem klubu = přispět jistů???? drobnů částku na provoz fóra. Podrobněj asi nekerý z adminů. viz tu: viewtopic.php?f=1&t=2407&p=20169&hilit=p%C5%99%C3%ADsp%C4%9Bvek+na+provoz+f%C3%B3ra#p20169
Skus napsat SZ Standovi a domluvit se co a jak.
Apropo Stando jak sme na tem s kontem? Sme furt v černých číslech?

Tů chybu ně to taky píše ale stačí dat F5 a stránka už pak normálně naběhne.
peca
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 358
Obrázky: 102
Registrován: sobota 04 červen 2011, 22:43
Bydliště: kyjovsko


Zpět na Naše fórum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník