FMX 650

Sem všechno ostatní - hadry, boty, helmy, rukavice apod.

FMX 650

Příspěvekod Mrkvajz » pondělí 14 leden 2019, 23:08

Dobrý den všem,

mám dotaz vím, že je fmx 650 jiné moto ale konstrukcí dosti podobná.Potřebuju radu mám vydřené uložení na středu vačky , chtěl jsem ho opravit ale nikdo mě to asi neudělá. Je dobrý nápad to jen vybrousit do hladka,dát nové ložiska na vačku a jezdit dál? :please:
Mrkvajz
 
Příspěvky: 3
Registrován: pondělí 14 leden 2019, 22:58

Re: FMX 650

Příspěvekod peca » úterý 15 leden 2019, 21:56

Toš vitaj s mladším bratrem :D Nevim pročs to téma dal do bazaru, nu budiš.
To máš předpokládám jako vydřený uložení v hlavě? Když to budeš vybrušovat tak to uložení eště víc uvolníš. Nebo mininálně uděláš nejaký patvar místo "dokonalýho" válca. Tudíš olej nebude dostatečně mazat, bude utěkat tlak v místech s větší vůlů a hrozí že se to zase pískne. Já bych do teho nešel, aby to pak nevzalo eště neco dalšího. Hlavně zjistit proč se to písklo, esi néni ucpaný mazací kanálek, zanedbaná výměna oleja, …??? Toď teoria :D
Řekl bych že je u nás nekolik firem co se takýmato opravama zabývajů. Negdo tu na fóru posílal opravit vačky sem: http://www.pavlicekmotordily.cz/index.p ... yhlavvalcu
Toš se skus poptat odborníků a uvidíš. ZLOM VAZ.
peca
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 358
Obrázky: 102
Registrován: sobota 04 červen 2011, 22:43
Bydliště: kyjovsko

Re: FMX 650

Příspěvekod Mrkvajz » úterý 15 leden 2019, 23:13

:-bay je to chytlé jen trošku , bylo to přidřené pro nedostatek oleje motor ještě šel nezastavil se, ale začal ztrácet výkon.Nejhůře byl na tom přidřený píst , nicméně ten bude novej a válec po výbrusu.Byl jsem u 3 lidí co opravují motory a dělají nová uložení a řekli mě že tohle neudělají protože nejsou schopni to provést přesný vývrt nebo výbrus jak je to půlené. Oni všichni chtějí aby to mohli spojit a provrtat ze strany. (omlouvám se že jsem to dal do bazaru včera jsem tu byl zmatený )
Mrkvajz
 
Příspěvky: 3
Registrován: pondělí 14 leden 2019, 22:58

Re: FMX 650

Příspěvekod Wáca » pondělí 21 leden 2019, 11:58

A jak vypada vacka z vahadlama ? Jinak zkus firmu motor dily Pavlicek Brno. Tam posilam vacky vydreny a pohoda. Tohle ulozeni taky zvladnou podle me.
A pak taky dej novy tesneni ve viku motoru co hlida tlak nahoru na vacku + gufero nove.
Uživatelský avatar
Wáca
 
Příspěvky: 662
Obrázky: 0
Registrován: pondělí 31 srpen 2009, 12:21
Bydliště: Liberecký kraj

Re: FMX 650

Příspěvekod Mrkvajz » úterý 22 leden 2019, 00:19

Dobře zítra je vyzkouším
Mrkvajz
 
Příspěvky: 3
Registrován: pondělí 14 leden 2019, 22:58

Re: FMX 650

Příspěvekod peca » neděle 03 únor 2019, 20:37

Tak co, jaks to nakonec spáchal?
peca
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 358
Obrázky: 102
Registrován: sobota 04 červen 2011, 22:43
Bydliště: kyjovsko


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron