Sraz Slovensko

Pozvěte ostatní motorkáře na plánovanou akci, setkání, apod. Nemusí to být bezpodmínečně akce Honda NX...

Re: Sraz 2020

Příspěvekod rastakvajanasta » pondělí 27 leden 2020, 08:46

Novinky ohledně ubytování - mluvil jsem s Dedem, bohužel v kempu Rajecká Lesná nás chtěli natáhnout, takže dohoda se kvůli vysokým cenám nekonala. Už se hledá ubytování nové, určitě se nakonec něco najde :_OK:
rastakvajanasta
Moderátor

Obrázky: 24

Příspěvekod DEDO » čtvrtek 30 leden 2020, 23:33

Dnes som obvolaval dva kempy a v jednom sa zadarilo. V kempe Mosovce-Drienok zrovna na nas datum poriadaju celoslovensky motozraz, s ucastou do 1000 motorkarov. Zostal kemp Trusalova, kde sme sa po 40 minutovom telefonate s majitelom dohodli a do konca buduceho tyzdna mu mam poslat predbeznu objednavku na ubytovanie v chatkach a stanovanie. Do konca marca ( brezna) mu musim poslat ojednavku zaväznu. S ludmi od stredy samozrejme ratam dalej. Cez vikend by mala prebiehat pred kempom akcia hromadneho vyslapu na Krivan, tak kemp bude plny. Presny datum akcie mi majitel upersni po zaslani objednavky. Tak kto bude mat zaujem moze sa v sobotu zucastnit vyslapu. Podla informacii majitela ranajky a vecere sa daju objednat v penzione pred kempom. Toto este zistim a dolozim. Dalej v kempe sa necapuje pivo a mame moznost s bratom vybavit prenosny vycap a sud piva ak bude zaujem. Co si myslim, ze asi bude. :D Majitel nie je proti. Stanovat sa da! Chatky budem zajednavat 4 miestne, Petrsnovi dvojmiestnu. Taskovci a ostravaci chcu ist do stanu. Musim to naplanovat tak aby boli vsetky postele obsadene. Kvoli tej akcii.
Link na kemp: https://www.atctrusalova.sk/atc.html
Zajtra ideme s bratom na rekognoskaciu terenu. A zistime to stravovanie.
DEDO
ČLEN KLUBU

Příspěvekod rastakvajanasta » pátek 31 leden 2020, 08:26

Dedo moc díky! Sud piva s chlazením zní parádně :D a kemp je na skvělém místě. Ještě k tomu výstupu na Kriváň - v sobotu se budu chtít účastnit projížďky a masových výšlapů se stejně moc neúčastním, takže přechod kriváňského hřebene (Malý+Velký Kriváň, Rozsutec je na jednodenní túru moc daleko) spáchám ve čtvrtek. Budou-li zájemci, můžou se přidat, přiměřená fyzická zdatnost nebude na škodu (cca 25 km s výstupem na hřeben a zpět).
rastakvajanasta
Moderátor

Příspěvekod peca » pátek 31 leden 2020, 14:30

Tak tak, hromadný výplaz je blbost. Čt-OK
Ty kempy to je k po.srání. A pak že nemajů lidi prachy, když je čím dál větší problém zehnat pomály půl roku dopředu ubytko. Snad už to končně klapne a budete mět Dedo-uci po starosti. Díky.
PS: ně ani lahváč neurazí, nátisk mám jakš takš nacvičený :D
peca
ČLEN KLUBU

Obrázky: 60

Příspěvekod Hroch » pátek 31 leden 2020, 15:54

Já to vidím podobně. Na Kriváni som bol asi päť krat, ale je pravda, že když je výhled, tak je výhled. Můj výhled je ten, že když náhodou půjdete na Kriváň třeba ve čtvrtek, budu s dalšími dobrovolníkmi hlídat to výčepné zariadenie, aby ho nikto cudzí nezneužil prípadně neodcizil, natožpak ukradl. :w1/:
Hroch
ČLEN KLUBU

Obrázky: 0

Příspěvekod DEDO » pátek 31 leden 2020, 17:13

Po dnesnej navsteve penzionu Janka, ktory je hned vedla recepcie kempu, mozem povedat,ze stravu mame zaistenu. Majitelka (velmi ustretova osoba) si nas poznacila do kalendara a zacina sa v stredu vecerou a konci sa v nedelu ranajkami. Pocty jej spresnim pred zrazom.Vecera je mozna bud podla jedalneho listka, alebo sa da objednat jedlo spolocne pre celu skupinu.( co by asi vyslo lacnejsie) Tak isto sme zistili,ze sa tam aj capuje pivo a je moznost posedenia na terase. Miesto na terase sa da zajednat. Majitelke musim ale povedat ake pivo by ste chceli a take objedna. Normalne tam capuje Krusovice. Nakolko sa pocita, ze bude plny kemp, tak ranajky aj vecera bude v ucitu dohodnutu hodinu a po vecery by sme uz zostali sediet na terase. Samozrejme vycap zostava v zalohe. Ak by bolo moc plno vieme zohnat aj prenosne lavice a dali by sme si ich ku chatkam a sedeli tam.
Link na penzion: http://www.penzionjanka.eu/index.html
Ak by sa pouzivalo vycapne zariadenie mozem sa striedat v strazeni s Hrochom. :D
Este jedna otazka, brat sa pyta ci by bol zaujem o zrazove tricka je moznost za dobru cenu kupit a nechat potlacit. Ta ista firma by nam vytlacila aj zrazove samolepky.
DEDO
ČLEN KLUBU

Příspěvekod Petrs » pátek 31 leden 2020, 22:09

DEDO díky. Počítejte s náma od čtvrtka i s polopenzí.
Petrs
ČLEN KLUBU

Příspěvekod peca » sobota 01 únor 2020, 00:57

No ?první? slovenský sraz by si triko určitě zaslůžil :D Ale aby ste teho pak neměly moc na starost?
Za mě taky klidně polopenze (bo já už si asi plné penze neužiju :( :D )
Pivo přenechám zkušenějším, já popijám Radečka, ze zdravotních důvodů.
peca
ČLEN KLUBU

Příspěvekod task » sobota 01 únor 2020, 12:16

DEDO :_OK:
Díky. Přijedeme ve středu (podle všeho až večer) pod stan .Jak jsme spolu mluvili po telefonu.
Pokud by byla možnost tak jedno triko a samolepku beru.A polopenzi pro dva.
Peca: Radeček to je Radegast ???? :roll:
jinák vyučen mechanik-opravář
task
ČLEN KLUBU

Obrázky: 11

Příspěvekod peca » neděle 02 únor 2020, 12:42

Joo
peca
ČLEN KLUBU

Příspěvekod geo27 » pondělí 03 únor 2020, 12:37

Čauky kucí já asi až v pátek mám popracovní akci od dodavatelů matrací ve čtvrtek
kousek od srazu v Oravské Veselé takže já na moto a manželka autem.
když místo nebude složím kosti pod stan . :hura:
geo27
ČLEN KLUBU

Obrázky: 2

Příspěvekod DEDO » čtvrtek 06 únor 2020, 11:40

Ahojte. Dnes mi prisiel email od majitela autokempu Trusalova. Davam sem kopiu k vyjadreniu.

Dobrý deň,
takže predbežná rezervácia
termín 17.6-21.6. 3 x 4 lôžkové chatky
termín 18.6.-21.6. 1 x 2 lôžka chatka
termín 19.6.-21.6. 1 x 2 lôžka chatka
miesta na stany sa nerezervujú, stým nie je problém,
ešte otázka ?
máme v kempe aj 3 chatky malé, sú dvojlôžkové, bez elektrického radiátora a bez chladničky
sú aj lacnejšie, tieto pre tie dve dvojice chcete, alebo nie ?

Tie dve dvojky su pre Petrsnovcov a Vykoupila s Geom. Robil som to podla potvrdenych prijazdov. Tak sa vyjadrite ci lacnejsie alebo nie. Ak nevadi cena nechal by som tie chatky s chladnickami.
DEDO
ČLEN KLUBU

Příspěvekod rastakvajanasta » čtvrtek 06 únor 2020, 11:47

Dedo perfektní :hura: děkujeme
rastakvajanasta
Moderátor

Příspěvekod peca » čtvrtek 06 únor 2020, 12:03

Lednička se bude určitě hodit :D
peca
ČLEN KLUBU

Příspěvekod Petrs » čtvrtek 06 únor 2020, 16:00

Dedo moc děkuji za rezervaci. Už se moc těšíme. Musím souhlasi s Pecou , chladnička se určitě hodí.
Petrs
ČLEN KLUBU

PředchozíDalší

Zpět na Plánované akce