Před-před-sraz 12.6-13.6

Pozvěte ostatní motorkáře na plánovanou akci, setkání, apod. Nemusí to být bezpodmínečně akce Honda NX...

Před-před-sraz 12.6-13.6

Příspěvekod rastakvajanasta » středa 28 únor 2024, 21:40

Protože to mám letos na sraz do KH relativně blízko, v hlavě se mi zrodil plán, jak si cestu prodloužit :lol: Napadlo mě jet už ve středu odpoledne kam jinam než na můj milovaný jih Čech, a to až na Lipno. Tam bych v kempu večer zahnal žízeň nějakým pivkem, přespal (stan) a ve čtvrtek projel trasu od Lipna, přes celou Šumavu, Český Les, Slavkovský Les, kolem Karlových Varú na Nejdek, přes Klínovec k Přísečnici a dolů do kempu v Prunéřově.

Hodně z té trasy mám najeto a jsou tam fakt hezký úseky. Nechte si to projít hlavou a dejte vědět, jestli by o takovou předsrazovou projížďku byl zájem. Trasu bych naplánoval. Počítejte cca 350-370 km, převážně po silnicích druhé (třetí) třídy, měli bysme na to celej čtvrtek.

V případě nepříznivé předpovědi počasí by se to dalo odpískat a sešli bysme se až v Prunéřově. :-bay Pokud by se nás sešlo víc, trasa by se dala samozřejmě zkrátit a místo na Lipně bysme se sešli třeba ve Vimperku, nebo třeba někde kolem Otavy. V časové tísni by se dal taky ušetřit čas od Karlových Varů - jet odtud po jedničkové silnici č.13 až ke Kadani apod. zkrátka by se trasa dala operativně upravit :wink:
Uživatelský avatar
rastakvajanasta
Moderátor
 
Příspěvky: 878
Obrázky: 40
Registrován: sobota 03 listopad 2007, 22:45
Bydliště: Příbramsko

Re: Před-před-sraz 12.6-13.6

Příspěvekod Alonso68 » pátek 01 březen 2024, 08:54

Ahoj, mě to docela láká. Jen bych mohl vyrazit až ve středu po obědě. Jednu moto jsem už vyměnil a ještě chci kupovat druhou. V každém případě bych si to rád pořádně užil.
Uživatelský avatar
Alonso68
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 60
Registrován: pondělí 17 srpen 2009, 13:03
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Před-před-sraz 12.6-13.6

Příspěvekod rastakvajanasta » pátek 01 březen 2024, 10:59

Ahoj Mirku, když bys vyjel ve středu po obědě, tak to v pohodě stihneš si myslím. V půce června je světlo pomalu do desíti večer. Co se kempu týče, jel bych asi na Jenišov. Ale je to celkem jedno, ubytování je kolem Lipna dost.

Malej Dominátor a Strom jdou teda pryč? A co máš v plánu koupit, jestli to není tajemství? :D Já si akorát udělal pořádek v dílně a chystám se na velkou údržbu, všechny kapaliny, filtry, ventily, namontovat nějaký doplňky...
Uživatelský avatar
rastakvajanasta
Moderátor
 
Příspěvky: 878
Obrázky: 40
Registrován: sobota 03 listopad 2007, 22:45
Bydliště: Příbramsko

Re: Před-před-sraz 12.6-13.6

Příspěvekod Alonso68 » pátek 01 březen 2024, 12:36

Stromek šel do světa a místo něj mám Tracera 9. Malý Dominátor odpočívá, vyžaduje větší údržbu a má asi 5 let propadlou STK. Aktuálně řeším jeho náhradu (V-strom 250, Versys 300, TRK251).
Uživatelský avatar
Alonso68
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 60
Registrován: pondělí 17 srpen 2009, 13:03
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Před-před-sraz 12.6-13.6

Příspěvekod rastakvajanasta » pátek 01 březen 2024, 13:33

No pěkně, Tracer 9 - tak hlavně opatrně, víš že jseš divočák a Tracer má snad nějakých 120 koní, ne? Pěkná raketa :twisted:
Uživatelský avatar
rastakvajanasta
Moderátor
 
Příspěvky: 878
Obrázky: 40
Registrován: sobota 03 listopad 2007, 22:45
Bydliště: Příbramsko


Zpět na Plánované akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron