divný zvuk motoru

Užitečné rady, o kterých byste měli vědět - silniční zákon, první pomoc, dopravní předpisy v okolních státech, apod.

divný zvuk motoru

Příspěvekod Lukáš.600 » čtvrtek 22 březen 2018, 07:37

Zdravím všechny, potřeboval bych poradit před týdnem jsem si koupil dominátora a z motoru se ozýva takový pískavý zvuk, přirovnal bych to k setrvačníku, nebo k zapnutému elektromotůrku, a ještě do toho je sklyšet nepatrné klepání jako když, klepete šroubovákem o plech, ale to není tak výrazné. Já si myslím jestli to nejsou třeba ložiska na klice nebo tak něco ? Ale nemám s dominátorem ještě moc zkušeností.
A pak bych vás chtrěl poprosit ještě o jednu vec, můj dominátor nemá olejovou měrku ale neoriginální teploměr na kterém nejsou vydět rozmezí hladiny oleje tak jestli by byl někdo od té dobroty a nezměril to na své měrce, mám rok v.96.
A ještě, bych se chtěl zeptat jestli nevíte o nějakém šikovném mechanykovi v okolí klatov, který by se mi na domíka podíval?
Předem moc děkuji za odpovědi .
Lukáš.600
 
Příspěvky: 2
Obrázky: 0
Registrován: čtvrtek 22 březen 2018, 06:44

Re: divný zvuk motoru

Příspěvekod peca » čtvrtek 22 březen 2018, 17:44

Nazdar.
Olejová měrka se tu už řešila viewtopic.php?f=18&t=2271&p=19427&hilit=m%C4%9Brka+oleje#p19427 ale obrázek s rozměrama se bohužel už ztratil. Jak budu mět chvílu tak to do příslušného vlákana zase hodím, esi ně někdo nepředběhne.
Co se týče zvuků motoru tak je tu teho taky popsáno mraky. Ale z popisu se těžko neco hledá. Chce to slyšet. Pískání mě enom tak napadlo esi neostává vyset starter aj po nastartování - volnoběžka??? O klepání motoru je tu napsáno 20 románů :D
Využívej kolonku HLEDAT. Zlom vaz.

Měrka oleje r.v.1993 M30x2 Od dosedací plochy max. ryska 88mm, min. ryska 168mm, viz odkaz na vlákno výš.
peca
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 358
Obrázky: 102
Registrován: sobota 04 červen 2011, 22:43
Bydliště: kyjovsko


Zpět na Rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron