Nejde mi do otáček

Užitečné rady, o kterých byste měli vědět - silniční zákon, první pomoc, dopravní předpisy v okolních státech, apod.

Nejde mi do otáček

Příspěvekod Tomtom » pondělí 17 květen 2021, 01:31

Zdravím jsem tu nový Dominátor zatím kočíruji tak měsíc včera jsem se byl projet s málem jsem zpět nedojel motor najednou začal vynechávat dělal to i před tím jen občas ale najednou jsem jen do 3000-max 3500 otáček pak dál nejde a začne vynechávat jede to jen jako 125tka což je otrava svíčka je nová ale trochu černá čím by to mohlo být! Karbec či zapalko :please: :buro:
Tomtom
 
Příspěvky: 1
Registrován: pondělí 17 květen 2021, 00:43

Re: Nejde mi do otáček

Příspěvekod peca » pondělí 17 květen 2021, 21:44

Nazdar. Trefování od pasu podobných závad je dost na ... Třeba se ozve negdo kdo měl podobný problém.
Ale asi ti nezbyde než to postupně kuchnůt. Začal bych vyčištěním sítka v nádrži(kontrola bordelu v nádrži), kontrola přívodu paliva(to neuškodí), kontrola průchodnosti vzduchu (filtr, šnorchl, airbox, myší hnízda :D, ...), pak vytahnůt karb a zkontrolovat zanešení trysek a kanálů (tak abys případně věděl esi tam je nejaký bordel-příčina problémů-vyčištění karbu taky néni na škodu), kontrola membrány šoupátka,...??? Pazvuky?? Ventilové vůle??
Když je v rici zápalko tak to většinů zdechává, popř. nejde nakopnůt, ale...
Zlom vaz. Pak písni na cos došel.
peca
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 358
Obrázky: 102
Registrován: sobota 04 červen 2011, 22:43
Bydliště: kyjovsko

Re: Nejde mi do otáček

Příspěvekod sosak » pátek 04 červen 2021, 21:19

Uživatelský avatar
sosak
 
Příspěvky: 24
Obrázky: 8
Registrován: úterý 27 srpen 2013, 20:47

Re: Nejde mi do otáček

Příspěvekod rastakvajanasta » úterý 08 červen 2021, 09:05

Tak co, zjistil jsi, čím to bylo? Nedělal to třeba seklej sytič?
Uživatelský avatar
rastakvajanasta
Moderátor
 
Příspěvky: 878
Obrázky: 40
Registrován: sobota 03 listopad 2007, 22:45
Bydliště: Příbramsko


Zpět na Rady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron