Koupím celého šneka na tachometr

Potřebujete nějaké náhradní díly nebo doplňky, poptejte se zde.

Koupím celého šneka na tachometr

Příspěvekod Kajis99 » neděle 23 červen 2019, 21:22

Zdravím klubaci,
Dnes když jsem se byl projet,z ničeho nic mi spadl rychloměr,tak jsem si říkal že by to mohl být jen hloupý náhon,objednal jsem nový,namontoval a ono nic.. Sundal jsem tedy přední kolo,rozebral,vyndal šneka a koukám plastové kolečko úplně oholené,tak jsem koukal na šneka dovnitř a on zaprasený bordelem a netočí se.... Má otázka tedy zní,měl by někdo kompletně funkčního šneka za nějákou rozumnou cenu? Díky moc a kolama dolů! :-)
Kajis99

Re: Koupím celého šneka na tachometr

Příspěvekod chovy94 » středa 26 červen 2019, 11:57

Ahoj stalo se mi nedávno to stejné včera sem rozdělal náboj u kola a zjistil jsem že jsem na tom podobně a musím šneka sehnat taky. :D na netu jsem jeden našel ale chtěji za to poměrně dost peněz na takovou drobnost. Kdyby jsi sehnal dej prosím vědět kde :D Měj se :)
chovy94

Příspěvekod Kajis99 » čtvrtek 27 červen 2019, 17:08

chovy94 píše:Ahoj stalo se mi nedávno to stejné včera sem rozdělal náboj u kola a zjistil jsem že jsem na tom podobně a musím šneka sehnat taky. :D na netu jsem jeden našel ale chtěji za to poměrně dost peněz na takovou drobnost. Kdyby jsi sehnal dej prosím vědět kde :D Měj se :)

Ahoj,už jsem vše potřebné objednal,našel jsem to zde! :-)
https://partsdepot.cz/originalni-dily/m ... or/364895/
*JEDNÁ SE O DÍL Č. 15 A PODLOŽKY MAJÍ Č. 16
Kajis99

Příspěvekod peca » sobota 29 červen 2019, 14:23

Tady ho majů eště na wemotu. Enom si kdyžtak najdite svůj stroj, ale mělo by to byt snad stejné pro všecky r.v.
http://www.wemoto.cz/bikes/honda/nx_650 ... ive_wheel/
Kdysi to někdo v čr vyrábjal ale nemožu si zaboha zpomět kde sem to viděl.
Jinak, když přezůvám přední kolo tak zkusím prstem protočit ložiska v náboju a ten šnek opucuju a namažu vazelínů. Mám grafitovů co nerozstřikuje, ale klidně obyč, hlavně že to nebude běhat na sucho a v bordelu.
peca
ČLEN KLUBU

Obrázky: 57

Zpět na Koupě - náhradní díly